Шкільна мода Луцька: джинси Мом, вуличний стиль та модні бутики

26 Лютого 2020

Текст і фото: Артем КОЛЕСНІК

Студія шкільної журналістики Луцької ЗОШ № 19

Всі, хто ріс в «гарячих 90-х», пам’ятають картаті червоні сорочки, чорні та яскраві блискучі лосіни, джинсові спідниці на ґудзиках та рожеві або фіолетові капрі… В той час мода була настільки одноманітною, що одягти щось абсолютно незвичайне могли лише найвідважніші підлітки. Сучасна ж молодь значно вільніша у стилі та смаках, тож кольоровим волоссям, оригінальним взуттям та яскравими аксесуарами вже нікого не здивуєш. Нинішні школярі – харизматичні, цікаві та зовсім не бояться експериментувати. Вони однаково цікаво вміють скомпонувати неповторні образи як з одягу відомих дизайнерів, так і з вбрання, придбаного на «секонді». Вони перестали буди сірою масою, кожен хоче мати своє «обличчя», свою індивідуальність. І це не може не викликати захоплення!

«Таблоїд Волині» продовжує знайомити читачів із шкільною модою луцьких підлітків. Дивіться, пригадуйте свої шкільні речі та черпайте й собі «молоді» ідеї.

Також у нас відбувається голосування за героїв рубрики. Один із учасників «Вуличної моди» отримає приємний сюрприз від партнера онлайн-глянцю.

Віддати свій голос можна, вподобавши основну світлину, де образ зафіксовано повністю (Важливо! Будуть враховуватися голоси лише за перше фото!). Найяскравіший герой рубрики, за версією наших читачів, отримає подарунок. Голосувати можна до 3 березня (включно). Результати оголосимо 4 березня.

Ошатна Мирослава

За модою слідкую лише інколи, тому якихось фешн-кумирів у мене немає. До секонд-хендів ставлюсь нормально, хоча не дуже їх люблю. Зазвичай, купую одяг у магазинах Sinsay, Cropp, House, Reserved. Улюблена річ в моєму гардеробі – джинси Мом. А от ніколи не одягну велосипедки!


Яскравий Микита

За модою слідкую, але певного кумира у мене немає. Дуже люблю джинси, а от те, що не подобається – футболка і шорти.Мила Оксана

За модою я не слідкую, живу своїм внутрішнім світом. До секонд-хендів ставлюсь добре, там продаються цікаві речі. З одягу мені найбільше подобаються шорти та футболки, а зі взуття – кросівки. Нізащо б не одягнула хлопчачі штани.


Невимушений Сергій

В одязі я полюбляю такий собі вуличний стиль кепка, світшот, джинси, кросівки. У брендових магазинах купую речі рідко, частіше в торгових центрах. До «секондів» ставлюсь нейтрально.Розважлива Віка

За модою намагаюсь більш-менш слідкувати. Мій одяг поділяється на два типи: придбаний на секонд-хенді та придбаний на ринку або в торгових центрах. Не «секондах» дешево, а в торгових центрах часто бувають гарні знижки. Улюблені речі з гардеробу – штани. А от нізащо не одягну леопардові лосини!11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter