«Розривайте шаблони»: 5 секретів жіночності від київської телеведучої. ФОТО

13 Листопада 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Анна ЛІБОВА

Нещодавно у Луцьку відбулася друга Практична конференція для викладачів іноземних мов Language Booster. Розповісти про сучасні тренди в освіті, розкрити секрети створення власного бренду та поділитися досвідом приїхали топ-зірки з різних куточків України та навіть гість з Великобританії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИКЛАДАЧІ-БРЕНДИ: У ЛУЦЬКУ ВІДБУЛАСЯ УНІКАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ LANGUAGE BOOSTER. ФОТО

В числі інших, спікеркою другого Language Booster стала телеведуча, журналістка, блогерка та медіа-експертка Аліна Солодка-Доля. Користуючись нагодою, «Таблоїд Волині» поспілкувався з авторкою численних статей на б’юті та фешн тематику і дізнався п’ять екслюзивних секретів жіночності від Аліни Солодкої-Долі.

Знайдіть свій вид спорту

Спорт обов’язково має бути в житті жінки. Це – наше «паливо».

Знайдіть спортивне заняття, яке буде заряджати вас та наповнювати жіночою енергією. Тут ми не говоримо про жіночу енергію в контексті «дівчата – такі дівчата». Кожна з нас сама відчуває, чого хоче: комусь потрібен бокс, комусь йога чи балет і т.д.

Нещодавно я зрозуміла, що до свого організму треба прислуховуватися, адже він – кращий порадник та завжди вказує на те, що тобі насправді потрібно. Наприклад, рік тому я відмовилася від кави з молоком, потім – від молочного шоколаду. А коли зрозуміла, що я надто активна і мені треба уповільнюватися – зайнялася йогою. Вона розвиває мою жіночність та розслабляє.

Зробіть те, чого ніколи не робили

Знайдіть заняття, яке вам до душі. Це має бути щось, абсолютно протилежне вашій основній діяльності. Розривайте шаблони. Ви ніколи не малювали? Підіть на майстер-клас з малювання. Буквально кілька тижнів тому я намалювала картину і була вражена тим, що вмію це робити. А моя знайома завжди мріяла про балет і почала ним займатися у 30 років. Справа не в результаті, а в процесі. Життя сьогодні дуже динамічне, тому іноді нам треба відволікатися від справ та проблем.

Зробіть те, чого ви ніколи не робили і ви побачите – ваш розум почне функціонувати зовсім по-іншому.

Змінюйте стиль

Киньте собі виклик: носіить те, що раніше боялися вдягнути, експериментуйте зі своїм стилем. Якщо не наважуєтеся зробити це самостійно, зверністься до стиліста, або погортайте сторінки журналів та пошукайте рекомендації в інтернеті.

Я впевнена: якщо жінка хоче стати привабливішою та змінити себе – треба починати з одягу та зачіски.

Я, наприклад, влаштувала собі такий челендж: протягом тижня ходила виключно у сукнях. Скажу з власного досвіду: коли ми одягаємо сукню та стаємо на підбори, ми інтуїтивно починаємо відчувати себе більш жіночними.

Займайтеся справою, яка вас надихає

Знайдіть ту сферу діяльності, в якій ви зможете повністю реалізуватися. Не тільки жінки, а й чоловіки мають орієнтуватися на те, щоб розкрити свій потенціал.

Якщо вас не влаштовує робота, ідіть і шукайте нову. Якщо не любите працювати на когось, думайте, яким чином зможете працювати на себе.

Робота займає більшу частину нашого життя, тому бажано, щоб вона приносила задоволення. А для жінки це особливо важливо. На роботі ми також черпаємо жіночну силу. Коли ми займаємось улюбленою справою, навіть якщо вона виснажлива та складна, ми все одно приходимо додому щасливими. В сучасному світі багато можливостей, тому вважаю, що людина, яка не знайшла собі заняття до душі, просто не приклала достатньо зусиль.

Дозволяйте собі маленькі радощі

Регулярно ходіть в салон, задовольняйте свої жіночі потреби. Два рази на місяць я обов’язково відвідую косметолога і завжди виходжу з салону в піднесеному настрої. Навіть якщо я без макіяжу, все одно відчуваю себе богинею.

Коли жінка любить себе, то і Всесвіт буде її обожнювати. Хоча у мене насичений графік, один день на тиждень я за будь-яких обставин присвячую собі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter