Послуги сімейної перукарні, що у «Промені», підкорюють не лише дітей

24 Квітня 2019

Перукарня «Майстерня краси», що на другому поверсі РЦ «Промінь», стала сімейною. Відтепер не лише дітей, а й дорослих охоче чекають професійні майстри манікюру та перукарі.

Приємно вражає прайс закладу, де представлений перелік послуг, розділений на дитячі та дорослі позиції, а вартість найдорожчої не перевищує 250 грн.

Діти найчастіше обирають: дитячий манікюр, стрижки, укладки та плетіння канекалонів. Дорослі послуги мають дещо ширший ряд: стрижки, укладки, святкові зачіски, послуги манікюру та покриття гель-лаком, а також нову спа-процедуру для рук – парафінотерапія.
У сімейному просторі є діюча крамничка цікавих подарунків та товарів для дітей, в якій можна знайти нові неповторні колекції дитячого декору.

Особливістю сімейної перукарні є адаптованість до дитячої аудиторії та спеціальні пропозиції як для дітей, так і для дорослих. Однією з найчастіше використовуваних є «Суперакція для матусь» – діти безкоштовно розважаються у лабіринті або в зоні для крихіток під час того, як батьки наводять красу.

Сімейна перукарня працює щодня, з 11:00 до 20:00, та у вихідні в режимі з 11:00 до 21:00.

Рекомендований попередній запис за телефоном: +38 066 770 07 57.

Адреса: просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», другий поверх.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter