Успішно!

Підвіска «Ніжки немовляти» в ювелірному салоні Золотий Вік

Кулони у вигляді дитячої ніжки та долоні стали популярні в нашій країні порівняно недавно, але за кордоном це вже стало традицією.

Кулони у вигляді дитячої ніжки та долоні стали популярні в нашій країні порівняно недавно, але за кордоном це вже стало традицією. У США та Західній Європі дуже популярно влаштовувати свята, щоби повідомити про свою вагітність або дізнатися стать дитини. У нашій країні також з’являється запит, що подарувати жінці на народження дитини, але про все по черзі.

Коли варто подарувати підвіску Ніжка дитини?

Підвіски із золота й срібла — чудове рішення, коли хочеться порадувати близьку людину невеликим, але цінним подарунком. Найчастіше підвіска Ніжка немовляти доречна в таких ситуаціях:
 

  1. Народження дитини — важлива та хвилююча подія в житті. Кулон Дитяча ніжка може стати подарунком для мами від чоловіка, свекрухи, друзів, її батьків. Це приємне нагадування про таку трепетну подію.
  2. Нерідко майбутніх батьків переповнює неймовірна радість новин. Хочеться подарувати коханій весь світ чи хоча б дістати зірку. Але батьки розуміють, що головні витрати ще чекають, тому розумніше обмежитися приємним і красивим ювелірним виробом.
  3. Якщо хочете повідомити про готовність стати батьком. Молоді люди відповідально підходять до ідеї батьківства та не поспішають заводити дитину. Коли ви відчуваєте, що вже «стали на ноги» й зустріли жінку, від якої хотіли б дітей, повідомте це через кулон у вигляді дитячої ніжки та долоні.

Попри те, що ми перерахували переважно ситуації, коли чоловік дарує підвіску Ніжка немовляти дружині, також доречно подарувати таку підвіску чи кольє мамі. В Україні День мами святкується другої неділі травня. Вручіть подарунок і подякуйте.

Підвіска Ніжки немовляти: асортимент та особливості вибору

Підвіски у вигляді дитячої ніжки та долоні з кожним роком стають різноманітнішими, оскільки їхня популярність зростає. Насамперед це різниця в дорогоцінному металі. У нашому каталозі клієнти знайдуть:
 

  • золотий кулон Ніжка (біле та червоне золото 585 проби);
  • підвіску Ніжки зі срібла 925 проби.

Ми додатково покриваємо ювелірний виріб шаром родію. Родіювання — безпечна технологія обробки кулону, яка покращує його зносостійкість.

Різниця є і в інкрустації прикрас. Можете зустріти моделі без інкрустації чи з камінням (одним або розсипом). Найчастіше майстри інкрустують у підвіску діаманти, але також є бюджетніший аналог — фіаніт — синтетичний кристал, створений за подобою алмазу.

Але головна відмінність — це дизайн ювелірного виробу. Прикраси можуть бути об’ємними чи пласкими. Об’ємний кулон часто без ювелірної вставки або з одним самоцвітом. Їх вирізняє тонка робота майстра, який намагається зробити її максимально достовірною. Пласкі аксесуари нагадують схематичний малюнок, прикрашений розсипом дрібних самоцвітів.

Особливу популярність мають підвіски Ніжки немовляти, поміщені в серце. Це красиві кулони, які відображають силу материнського кохання.

Кулон Ніжки немовляти в інтернет-магазині Золотий Вік

Каталог ювелірного салону Золотий Вік налічує тисячі різноманітних прикрас, у тому числі в нас є чудові подарунки на народження дитини. Купити підвіску на https://zolotiyvik.ua/ru/podveski/  українці можуть трьома способами:

  1. Купити через касу стаціонарного магазину. Ми відкриті в 52 містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Херсон, Чернігів, Полтава, Миколаїв, Запоріжжя, Суми та інші.
  2. Придбати через кошик інтернет-магазину. Перегляньте каталог, використовуйте фільтри для швидкого пошуку, замовте прикрасу в 1 клік.
  3. Скористайтеся опцією бронювання, яка притримає аксесуари у вибраному вами салоні на 2 дні абсолютно безкоштовно.

Якщо боїтеся, що аксесуар не підійде, не переживайте. У нас є програма обміну та повернення, яка діє в перші 14 днів після покупки.

Додати новий коментар