Лучанок кличуть в тур краси до Єгипту

22 Лютого 2016
Як часто у вирі буднів ми зупиняємось і виділяємо час для себе? Це питання особливо актуальне для жінок. Наші прекрасні жінки, красою яких захоплюється весь світ, дуже часто недооцінюють себе. Чи не доводилось бачити у дзеркалі згаслий погляд, втомлений вигляд. Шкода, що саме такою, сама того не помічаючи, наша жінка постає в своєму повсякденні.

Такий стан речей не є нормальним. Ми закликаємо наших прекрасних жінок поглянути на себе іншими очима. У кожній – унікальна особистість, талант, поезія, краса. Ми беремося допомогти вам розкрити це все у собі і народитися, як Венера з морської піни і розправити плечі.

Саме з цією метою ми організовуємо навесні, коли все розпускається, Тур Краси – Beauty Tour. Це безпрецедентний проект у Луцьку, який за сприяння турагенції JoinUp! буде проходити в Єгипті, на берегу Червоного моря.

З учасницями працюватиме команда професіоналів, які будуть відточувати грані краси та індивідуальності наших дорогоцінних жінок, як коштовний діамант. Отже до роботи беруться модель міжнародного рівня, директор агенції моделей «Панна» м. Луцьк, Анна Тріль, яка точно знає і навчить учасниць туру, як розкрити в собі зірку. Також до послуг учасниць програми відома візажист, майстер своєї справи і директор школи мейкапу Тетяна Лукашик. Під їхніми пильними очима кожна жінка дізнається, як підкреслити свою природну вроду, правильно доглядати за собою. На кожен день заплановано майстер-класи і практичні заняття, які принесуть представницям прекрасної статі масу задоволення. А вінцем програми стане робота з професійним фотографом, який зафіксує переміни, що відбуватимуться з нашими прекрасними леді.

Маючи уже багатий досвід в організації таких Днів Краси тут, у Луцьку, можемо з впевненістю сказати, що жінки ніби народжуються заново. Вдячні відгуки та іскорки в очах – найкраще свідчення користі від такого часу, виділеного для себе. А якщо все це сумістити ще й з відпочинком, то ми взагалі очікуємо приголомшливого результату.

Ми переконані, що наші жінки заслуговують на найкраще. Отже ідея саме така – розкрити в собі себе справжню і повернутися назад оновленою, красивою і щасливою.

Телефон для довідок: 099-433-83-14 (Анна) або на сторінці у Facebook.
0

Читати ще

Коментарі

мандрівник

Тур краси і до Єгипту? Ну-ну

ірина

Коли втрачати нічого, то

ліля

щось не можу зрозуміти до

Ірина

нема тут про що думати, треба

Join up!

Запрошуємо всіх! Будемо раді

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter