Лучанки-політики оцінили новий імідж Тимошенко

17 Лютого 2016
Останні двадцять років українська політика навряд чи мала більш яскравого представника, аніж Юлія Тимошенко. Та якими б рішеннями чи вчинками не дивувала Юлія Володимирівна українців, не менша увага завжди була прикута до її зовнішнього вигляду.

Свої чи нарощені коси, яка висота підборів, де шила сукню – питання, які всерйоз хвилювали і в кулуарах політикуму, і серед простих людей.

Схоже, леді Ю рано списувати у тінь нових парламентських красунь. Жодна із них навряд чи б змогла затьмарити зовнішнім виглядом таку важливу для парламенту подію як звіт уряду. А от Юлії Тимошенко – вдалося…«Таблоїд Волині» вирішив розпитати лучанок-політиків, що вони думають про новий образ Тимошенко. Чи вбачають вони у цьому якісь «підводні камені», чи вважають, що такі зміни – просто настроєве, передвесняне?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЕВОЛЮЦІЯ ІМІДЖУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО: ЧОМУ РОЗПЛЕТЕНА КОСА?

Юлія Вусенко, секретар Луцької міської ради: «Хоч і політик, а лишається жінкою»Жінкам властиве природне прагнення зміни зовнішності, коли внутрішньо ми дозріваємо до таких змін. Але це не властиве політикам, адже впізнаваність та асоціація з певним сталим образом виділяє їх з-поміж інших.

Юлії Володимирівні це не загрожує, її однозначно впізнають.

Саме тому вбачаю в таких змінах певний меседж, як для прихильників, так і для опонентів. Виглядає вона гарно!

Про зовнішність політиків скажу, що вона стовідсотково – не головне, проте, не варто нехтувати нею, адже в більшості випадків тебе спочатку бачать, а лиш потім – чують. Головне – логічне поєднання одного з іншим.

Ірина Констанкевич, депутат Волинської обласної ради: «Тимошенко виглядає фантастично!»Фантастично виглядає. Особливо з огляду на інтенсив роботи. Щодо мотивації, не думаю, що це романтичний настрій. Сильна, вольова натура демонструє, що скільки б життя не «перчило», вона усе стає гарнішою (чи то сильнішою).

Наталія Бунда, депутат Луцької міської ради: «Новий імідж - цікавіший і сильніший»Звісно, жінка-політик має стежити за своїм зовнішнім виглядом. Адже вона є публічною особою. Та й взагалі, кожна людина, не дивлячись чим займається, має стежити за собою.

Щодо Юлії Тимошенко, вважаю її новий імідж цікавішим та сильнішим, ніж був раніше. З чим би то не було пов’язано, але вийшло гарно!

Валентина Черниш, голова фонду «Пліч-о-пліч»: «Усе через Наливайченка»
Тимошенко рідко коли робить щось настроєве. Недаремно її колись називали єдиним чоловіком в уряді. Причиною зміни іміджу вважаю попередню спільну заяву з Наливайченком.

Зовнішній вигляд важливий для політиків обох статей. Тимошенко у новому іміджі дає надію. На відродження.

Анонім (пані політик попросила про неофіційний коментар): «Новий партнер злякався коси»Це новий політичний партнер Юлії Тимошенко наполіг на таких змінах. Не хоче, щоб йому в інтернет-мемах косу домальовували.

Ольга Коритнєва, помічник народного депутата: «Тимошенко аж затьмарила важливі політичні події»Ми можемо різне говорити і думати про Тимошенко як про політика… Зрозуміло, над іміджем Юлії Володимирівни працює ціла команда професіоналів: спічрайтерів, політтехнологів, і, звісно, не обходиться без «спеціалістів у сфері краси». Втім, не можна відкидати й особистий смак лідера «біло-сердечних».

Якщо ж ми говоримо про сьогоднішні зміни в стилі, то важко сказати, чи це настроєве, чи якесь «послання». Одне можу сказати – звернути увагу на себе в неї безперечно вийшло, і, судячи з реакції більшості моїх друзів та знайомих – навіть вдалось затьмарити деякі важливі для соціуму політичні події останніх днів.

Мені, як жінці, безперечно приємно спостерігати за вмінням Юлії Володимирівни бездоганно виглядати у будь-якому віці. Впевнена, усі жінки-політики мають брати у цьому плані з неї приклад... Адже, якою вольовою та сильною не хотілося б здаватись, варто завжди пам’ятати про те, що ти, перш за все Жінка!..

Майя Шостак, депутат Луцької міської ради: «Тимошенко здивувала!»Юлія Тимошенко – гарна жінка. Їй і коса личила, а в новому образі стала ще кращою. Окуляри підкреслили її інтелігентність і витонченість. Одяг – як завжди, підібраний зі смаком. Мені дуже сподобалося. Здивувала!

Жінка взагалі – особистість непередбачувана. І коли хочеться змін, це може позначитися і на зовнішньому вигляді. Як то кажуть, усі зміни треба починати з себе.

Алла Надточій, депутат Луцької міської ради: «Це – політичний хід. Тимошенко відволікла увагу від чогось глобальнішого».Кожна жінка – гарна сама по собі і хоче бути ще гарнішою. Але зважаючи на те, що це політика, треба шукати щось глобальніше. Коли відбуваються такі речі, треба розуміти, що хтось відводить погляд від основної проблеми.

Журналісти не пишуть зараз про звіт уряду, про те, що у відставку треба когось відправити, що збирають підписи… але всі звернули увагу, яка гарна Юлія Тимошенко.

Через те вважаю, що це – політичний хід. Юлія Володимирівна відволікла увагу від чогось глобальнішого.

Щодо роботи іміджмейкерів для політиків – сьогодні якраз приклад того, коли вони попрацювали дуже добре. Але коли немає таких глобальних завдань, вважаю, що кожна жінка і без іміджмейкерів має хороший смак.

Орися Залевська, депутат Луцької міської ради: «Головне, щоб було в голові, а не на голові».Тимошенко вирішила щось змінити в своєму житті, розпочала із зачіски. Я – за. Як на мене, такі зміни їй личать. Хоча вважаю, що питання зовнішнього вигляду політика – другорядне. Головне, щоб було в голові, а що на голові – не найголовніше.

Богдана Стельмах, координаторка Волинського прес-клубу: «Це дискримінація!».Не вважаю, що треба обговорювати зовнішній вигляд політика, оскільки, по-перше, зазвичай такі обговорення стосуються жінок, а це вже дискримінаційно; по-друге, треба говорити не про зовнішній вигляд, а про законодавчі ініціативи і політичну зрілість.

«Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїда Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством». Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter