Еволюція іміджу Юлії Тимошенко: чому розплетена коса?

16 Лютого 2016
У день, коли український уряд підготував доленосний звіт, а політики-опозиціонери підготувалися «з’їсти» КабМін Яценюка, увагу українців відволікла від офіціозу Юлія Тимошенко. Яка жінка не знає, як перетягти ковдру суспільного інтересу на себе?.. Юлія Володимирівна у цьому – очевидний профі.

Отож, на звіт уряду Юлія Тимошенко прийшла з новою зачіскою та новим іміджем. Видання depo.ua підготувало підбірку фото, які демонструють еволюцію іміджу «леді Ю».

До речі, політичні оглядачі переконують: нова Юля – завжди до нових змін. А ще натякають: обряд розплітання коси завжди був присутнім на весіллях, тому не виняток, що у такий спосіб Тимошенко вирішила показати колегам-депутатам, що «подорослішала». А ось Арсенію Яценюку не слід очікувати ніяких сентементів від Юлії Володимирівни, адже волосся не завите у романтичні кучері, а усією своєю прямотою натякає на рішучість та незворотність задуманого.

Отож, Тимошенко завдяки новому іміджу не тільки повернула собі звання «леді Ю», адже така зачіска пасує як для бізнесвумен, так і для політика, але й позбулася образу вічної вчительки, одягненої у рюші та з однаковою зачіскою, яка вже набридла «школярам».

[caption]
70-ті роки. Темне волосся натурального кольору, а зачіска – радянська «мальвінка» та неодмінний аксесуар – святковий бант[/caption]

[caption]
90-ті. Зачіска Тимошенко не змінилася зі школи, як колір волосся, так і стрижка[/caption]

[caption]
Кінець 90-х. Початок ери славнозвісної «коси Тимошенко», яка стала трендом навіть на Заході[/caption]

[caption]
Початок 2000-их. «Юліна коса» – приклад для наслідування[/caption]

[caption]
2014 рік. Войовнича зачіска сильної жінки, але на результат виборів вона не вплинула[/caption]

[caption]
Час від часу Юлія Тимошенко «зраджувала» своїй косі і розпускала волосся, робила романтичні хвилі та кучері. Також політик неодноразово змінювала колір волосся, а точніше – його відтінки.[/caption]

[caption]
Та знову поверталася до коси…[/caption]

[caption]
Такою Юлія Володимирівна з’являлася на особистих святах: на весіллі дочки, днях народження[/caption][caption]
Новий поворот в іміджі Тимошенко: прямі коси та окуляри[/caption]0

Читати ще

Коментарі

ДЕТКОВА Людмила

А почему все молчат о лживой

Татьяна

Зависть - плохое чувство...,

морской

Умница!

Іван.

Ю. В. Вам пасує дуже чорний

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter