Краса по-голлівудськи: чим дивує простір краси Fresh Beauty SPACE

20 Травня 2021

Черговою героїнею рубрики «Кавова розмова» стала Світлана Гурик – засновниця простору краси Fresh Beauty SPACE.

Про успішний бізнес та унікальну косметику, секрети краси та сімейне щастя – читайте в інтерв’ю.

– Розкажіть про себе. Хто ви за освітою?

– Мені 24 роки, я закінчила юридичний факультет. В той час, коли я ходила на пари, ніколи не думала, що тут буде моя студія. Вступала на юридичний, бо так вирішили мої батьки, хоча особисто я хотіла на журналістику або англійську філологію. Зараз я не користуюся своїм дипломом, але університет однозначно дав мені ґрунтовні знання. Народилася в Ковелі, але Луцьк для мене дуже рідне місто, і я завжди знала, що сюди повернуся.

– Де зараз живете?

– Зараз у Ковелі, хоча, відверто, наразі є враження, що живу на два міста. Я з тих людей, які роблять все відразу, якщо горить.

– Що стало поштовхом до відкриття офлайн-магазину?

– В першу чергу, велика клієнтська база в Луцьку. Ми працюємо на доставку по Україні, маємо шоурум у Ковелі. Потреба рухатися далі виникла і через певні сімейні обставини. В цьому бізнесі не все так просто, як всі думають, адже це не лише пости, сторіз та відеоогляди в інстаграмі.

– Як започаткували справу, що сприяло розвитку вас у б'юті-сфері?

– Я розпочинала працювати на фірмі у мами чоловіка, де пройшла шлях оператора, касира, менеджера, навчилася користуватися 1С бухгалтерією та пройшла своєрідний вишкіл щодо ведення товару, обліку та аналізу обігу. Косметикою почала займатися, коли народилася моя донечка. Я з тих людей, які постійно розвиваються, не можу займатися одним і тим самим. Б’юті-сфера – вона багатогранна.

Коли я була в декретній відпустці, батьки чоловіка мали дистрибуційний бізнес і одним із брендів, представлених у них, був бренд декоративної косметики. Фірма займалася фізичною реалізацією, тобто через агентів та менеджерів, сайту в них було. Я створила інстаграм-сторінку для цієї косметики, щоб допомагати реалізовувати продукцію, яка була в наявності.

– Скільки у вас було грошей, коли ви починали, та який дохід маєте зараз?

– Мій чоловік жартує, що він чоловік олігарха. Фінанси – це не моя частина, точних цифр я не знаю. Коли починала, чоловік дав мені 10000 гривень. Я з тих людей, хто може витратити усе «під нуль», щоб купити акційні позиції. Майже два роки я постійно вкладаю в нові бренди та позиції, краще обслуговування. Клієнти кажуть, що наші пакети – як свято: відкриваєш, а там крім замовлення ще й пробник, цукерка, листівка.

– Розкажіть про бренди, які ви представляєте.

– Багато брендів я сама тестувала та використовувала. Деякі бренди мають особливі умови, наприклад, освіта косметолога. Є бренди, які хочуть самі бути представленими у нас, а є ті, для представлення яких потрібно виконати ряд умов. Я пройшла багато навчань, в мене є міжнародний диплом косметолога-естетиста. Оскільки в нас представлена космецевтика, треба мати відповідну базу знань, щоб взяти під реалізацію той чи інший бренд. Тому можу сказати, що бренди ми відбираємо дуже ретельно.

Вся наша косметика – професійна, космецевтика та косметика преміумкласу. Ми працюємо лише з офіційними дистриб’юторами за офіційними договорами. Кінцева ціна будь-якого бренду затверджена в договорі.

– За якими критеріями обираєте бренди?

– При виборі керуюся своїми знаннями та відчуттями. Наша команда постійно навчається. Насправді це безкінечний процес, адже з’являються нові бренди, з власними технологіями та фішками. Є бренди унікальні за своїм складом, наприклад Kerastase. Ми стали першим інтернет-магазином в Україні, кому вони офіційно сказали «так». Ми їх не підвели.

– Хто допомагає вам керувати офлайн-простором Fresh Beauty SPACE? Як поєднуєте роботу з материнством?

– Протягом двох років я робила все сама – не могла наважитися на делегування повноважень. Бувало таке, що кладу дитину спати, і паралельно пишу пости наперед. В той період було надзвичайно важко, але чоловік допомагав.

– Є два профілі в інстаграмі – Freshbeauty.space і Freshbeauty.lutsk. Це різні напрямки?

– Freshbeauty.space об’єднує фізичний магазин в Луцьку, магазин в Ковелі та онлайн-платформу. З огляду на те, що презентація Kerastase потребує наявності спеціаліста, ми запустили Freshbeauty.lutsk.

До карантину ми з чоловіком часто подорожували. Я відвідала багато салонів, і там, де був Kerastase, мені дуже подобалося. Мене дивувало, чому на Волині ніхто з ними не працює, адже це високий рівень. Потім я побачила, що є попит. Як на мене, у нас унікальна концепція. Я б назвала це концептуальним магазином. Але загалом ми – сім’я Freshbeauty.

– Які подальші плани та перспективи розвитку вашої сім’ї?

– Ми завжди приємно дивуємо наших клієнтів. Плануємо надалі представляти косметичні засоби, які є на поличках світових зірок: Dr. BARBARA STURM, J BEVERLY HILLS, KERASTASE. Я пишаюся тим, що знайомлю клієнтів з продукцією високого рівня, але думаю, що ми ще не досягли максимуму. Результат вже є, але попереду стільки планів!

– Розкажіть про ваше життя поза роботою. Чи маєте хобі?

– Спорт – це те, без чого не можу жити, адже для мене велике значення має зовнішній вигляд. Люблю функціональні тренування та тренажери. У Ковелі маю улюбленого тренера, який допоміг мені скинути 25 кг після вагітності.

– Поділіться власними секретами краси та щастя.

– Зовнішній вигляд і внутрішня краса мають бути в балансі. Я працюю над собою, читаю психологію, люблю відвідувати різні тренінги. Коли жінка наповнена, вона щаслива. Мій чоловік знає, що коли я в ресурсі, я готова і суп вночі зварити, і прокинутися раніше, щоб встигнути до садочка з донечкою заїхати на чашечку какао.

– Що побажаєте нашим читачам?

– Бажаю усім завітати у простір краси Fresh Beauty SPACE.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter