Ідеальний манікюр та мікроблейдинг брів від луцької майстрині Марини Свистак у MS beauty studio

21 Червня 2017
Луцька майстириня Марина Свистак пропонує розкрити секрети красивих брів та ідеального манікюру у MS beauty studio.

Улюбленою справою дівчина займається понад 5 років. За цей час вдалося зробити ще красивішими і впевненішими у собі багато клієнтів, однак Марина не думає зупинятися на досягнутому та прагне професійного розвитку.

За помірну ціну тут можна зробити манікюр, педикюр, різні види дизайну нігтів, укріплення тонких та слабких нігтів, покриття гель-лаком (ідеальна стійкість протягом 3-5 тижнів) тощо. Працює майстриня з якісними американськими матеріалами.
MS beauty studio пропонує лучанкам класичне нарощення вій, реконструкцію, нарощення, фарбування та корекцію брів.


А також мікроблейдинг (Microblading) — це волосковий татуаж брів у ручній (мануальній) техніці. Процедура допоможе надати чіткої форми, візуальної густоти бровам, а також приховати відсутність власних. Однієї процедури та корекції вистачить, аби ваші брови мали бездоганний вигляд протягом тривалого часу.
«Робила собі у цього майстра мікроблейдинг. Сподобалось, що є багато видів пігменту...можна підібрати потрібний. Усе стерильно і, що дуже важливо, всі насадочки одноразові та відкриваються при клієнтові. Майстер допоміг підібрати форму. Волоски виглядають дуже натурально. Ще дуже сподобалось, що все озвучувалось і пояснювалось: що після чого і для чого. Видно, що рука вже «набита». Перше, що впадає в очі — це дууууже багато дипломчиків)... Видно, що постійно вдосконалює свою техніку. Дякую майстру за свої брівки. Усім раджу», — дітиться своїми враженнями клієнтка Світлана.

Також Марина Свистак проколює вуха пістолетом, користуючись Studex (Сережки герметично запаяні, одноразові, індивідуальні, відкриваються при клієнтах).

Сторінка у Facebook

Сторінка у Instagram

Телефон (Viber): 0951848877

Адреса: проспект Волі

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter