Як напланувати собі вдалий рік

22 Грудня 2018

Новий рік – нове життя. Так, здається, тема вже себе віджила, але ж 1 січня – час взяти до рук новий красивий щоденник або планер. І якщо саме ця річ може допомогти нам бути продуктивнішими, то чому б і ні?

Нове життя чи й звичне і в тому ж стилі вимагає чіткого тайм-менеджменту, та й не забувати нічого неможливо, якщо ніде не фіксувати. Існує кілька критеріїв, за якими варто відбирати блокнота-помічника для себе.

Рід занять

Наприклад, зручні датовані блокноти з сторінками-таблицями для майстрів у сфері краси, щоденники тренувань для спортсменів, кілька розділів на кожній сторінці для бізнесменів.


Кулінарні книги з таблицями калорійності, мірками, позначками добавок і великою кількістю сторінок.

Ми відшукали навіть «Щоденник матусі», який супроводжуватиме жінку впродовж вагітності, саме там на кожній сторіночці пропонують записати цікаві спогади, пропонують список необхідного, автори допомагають майбутній мамі не розгубитися і вчасно все встигнути придбати і зафіксувати.

Творчим людям пропонують «Блокнот для діла» - яскравий і нестандартний, справжній тренажер для натхнення. Написання планів на тиждень, списку покупок і бюджетів може бути веселим і цікавим. У ньому можна не тільки писати, а й малювати, робити нотатки, змінювати його дизайн за допомогою крутих наклейок та багато іншого.

Мета

Змінитися за сто днів, схуднути, прочитати 50 книг за рік. Це все можна зробити з спеціальними планерами, які рекомендують, що й коли робити.

Встигнути все!

Дати, номери для справ на день, графа для списку покупок і навіть графа, в якій ви закреслюватиме кожен випитий стакан води за день. З такими універсальними планерами неможливо щось забути.Подія

Блокнот для весілля чи святкування різниці. Ми ж частенько заводимо для планування події окремий й блокнот, чому б не обрати планер з підказками для того, щоб нічого не забути?


Класика

Якщо ж ви консервативна людина і любите погодинно розділені датовані блокноти з телефонним довідником і нотатками, то можна звернути увагу на креативний дизайн обкладинки. Блокнот-клатч, шкіряний блокнот чи позолота на сторінках можуть підкреслити стиль не гірше за сережки чи намисто.

Доповнюйте вашого супутника-блокнота! Чимало виробників на ринку пропонують цілі іменні планери-конструктори. Тобто ви самі вибираєте дизайн та вказуєте, що необхідне на ваших сторінках. Можна також вклеювати стікери, фото з подорожей чи додати сторіночку з списком подарунків рідним на початку, припустимо, грудня. Ідеально ж?

А ще планер може стати чудовим подарунком, адже це необхідна річ, яку краще починати вести з першого дня року, аби все фіксувати в одному місці.

Придбати чи підібрати планер для себе лучани можуть в магазині «Офіс Центр», що у Луцьку на вулиці Кривий Вал, 31.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter