Як схуднути за допомогою магії: поради відомого екстрасенса Хаяла Алекперова

22 Серпня 2018

Боротьба із зайвою вагою переросла в ідею фікс ХХІ століття. Через моду на худорлявість та суворі канони краси люди вимотують себе у спортзалах та морять голодом. Як наслідок – втрачають разом із вагою працездатність і будь-який інтерес до всього, що відбувається. СТБ пропонує кілька порад як схуднути за допомогою магії, якими поділився екстрасенс Хаял Алекперов.

Буває так, що ненависних зайвих кілограмів дійсно з’являється надто багато. Вони стають навантаженням для організму людини. В такому випадку правильне харчування, дієта та спорт – необхідні заходи. Але є в боротьбі з ненависними кілограмами і магічні секрети. Успіхи в нелегкій справі схуднення можна підсилити за допомогою нескладних ритуалів та енергетики місячних фаз.


Що робити, якщо людина пристрасно бажає скинути зайві кілограми, а у неї нічого не виходить?

Напевно, багато людей помічали таку закономірність: буває, працюєш в поті чола, щосили мучиш свій організм фізичними навантаженнями, ні на крок не відступаєш від дієти, а стрілка ваг – немов завмерла. Кожен раз показує одну і ту ж цифру. А буває і так, що, дотримуєшся все того ж графіка або навіть дозволяєш собі трохи розслабитися – пропустити тренування чи з’їсти тістечко, – а у вазі проявляється заповітний мінус.

Не поспішайте вважати це знущанням долі. Швидше за все, вам допомагають місячні фази спадаючий та зростаючий місяць. Я вже не раз говорив про те, що місячний вплив можна побачити не тільки у вигляді фізичних і природних явищ. Він позначається на всьому, чим ми займаємося, і безпосередньо на самих нас. Так, спадаючий місяць допомагає позбутися від непотрібного баласту, розлучитися з тим, що вас обтяжує, і з легкістю перекреслити, закрити сторінки минулого, які вас не влаштовують. Тоді як зростаючий місяць, навпаки, дає приріст і збільшення всього нового, приносить успіх в нових починаннях.

І найяскравіше такий вплив місяця можна спостерігати на організмі людини. У період спадаючого місяця наш організм звільняється від всього непотрібного та зайвого – вельми сприятливий час для очищення від шлаків та застоїв зайвої рідини. Ну і, як результат отримуємо заповітну втрату зайвої ваги. Тому, сідаючи на дієту, обов’язково беріть до уваги місячний календар.

Чи є магічні способи, аби назавжди позбутися зайвої ваги?

Схуднення це постійна і важка робота над собою. І навряд чи ви знайдете чарівника, який помахом чарівної палички забере у кого-небудь кілька зайвих кілограмів. Чудеса – доля вищих сил. І насамперед головні складові успіху ваше щире бажання і віра. Без цього ніяка магія не допоможе. Виняток становлять лише випадки, коли ви самі собі наврочили або коли ваші зайві кілограми є наслідком чийогось негативного магічного впливу. Але таке трапляється вкрай рідко.


Почніть схуднення з фотографії

Виберіть фото свого кумира (з ідеальними формами, звичайно ж, аби було на що рівнятися) і роздрукуйте. Можна також використовувати власне старе фото, на якому фігура, на вашу думку, ідеальна. Поставте фото в рамку на спадаючий місяць, звертаючись до місяця із проханням допомогти позбутися зайвої ваги та набути бажаних форм. Щоранку починайте з погляду на це фото. Уявляйте, ніби ви вже досягли бажаної форми. Спробуйте відчути цю легкість і бадьорість.

Часник як засіб для схуднення

І я зараз кажу про нього не як про їжу або приправу. Використовувати його потрібно своєрідним, магічним, способом. Перед тим, як сісти на дієту, ввечері перед сном потрібно спалити шкірку часнику. При цьому потрібно згадати своє бажання: уявити себе з ідеальними формами, і вдихнути дим. А потім спокійно вирушайте спати. Чому це працює? Тому що часник, крім своїх незаперечних властивостей в кулінарії, має ще й особливу енергетику.

З давніх-давен наші пращури вірили, що ця рослина має велику духовну силу. І не випадково! Часник енергетично підсилює ауру людини, допомагає у виконанні бажань, захищає від негативного магічного впливу і нечистої сили. А ще сприяє очищенню. І якщо розглядати зайву вагу як баласт, який тягне енергетику людини на дно, засмічує її, то часник допоможе позбутися, очиститися від цього баласту. Сила часнику криється в його запаху. Тому, підпалюючи часникове лушпиння, ми підсилюємо дію цієї рослини.

Зберегти твердість духу допоможе камінь

Йдеться про особливий мінерал під назвою «бичаче око». Цей камінь називають згустком чистої енергії та приписують йому небувалу силу. «Бичаче око» чудово допомагає людині самореалізуватися, вдосконалити себе і якомога швидше досягти поставленої мети. А тому стане вірним помічником і в схудненні. Крім того, «бичаче око» ефективне при боротьбі з різного роду залежностями, а переїдання – одна з них.

Які головні помилки допускають ті, хто прагне схуднути?

Багато людей намагаються бути підтягнутими і добре виглядати тому, що так модно! Їхня мета – стати ідеальними в очах оточуючих. Але головною складовою успіху в будь-якій справі є гармонія із самим собою. Потрібно передусім ставитися до себе з любов’ю, віддаючи даність Богу, який нас створив. І якщо розглядати схуднення як спосіб вдосконалити себе і турботу про власне здоров’я, а не бути, як усі, – вам обов’язково вдасться досягти своєї мети!


0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter