Хатня мода Луцька: ТОП домашніх образів хореографки Олени Балабаш

16 Травня 2020

Читачі «Таблоїда Волині» добре знайомі з нашою постійною рубрикою «Вулична мода Луцька». Сьогодні ми свідомо #залишаємосявдома, тому придумали дещо новеньке.

На період карантину ми запускаємо цікаву та незвичайну рубрику «Хатня мода Луцька», де ви дізнаєтеся, що носять вдома стильні волиняни та побачите улюблену річ у їхньому гардеробі.

Нагадаємо, що кожен з учасників «Хатньої моди» отримає приємний сюрприз від партнера онлайн-глянцю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХАТНЯ МОДА ЛУЦЬКА: ТОП ДОМАШНІХ ОБРАЗІВ СТИЛІСТКИ ТА ВІЗАЖИСТКИ ЮЛІЇ РЯБІІК

Героїнею нового випуску нашої рубрики стала Заступниця директора луцького ПУМу та хореографка Олена Балабаш:

«Мої домашні образи завжди мають бути жіночними! Я люблю різні халатики: зазвичай легенькі та коротенькі. Навіть вдома люблю багато разів переодягатися: готую в одному, займаюся спортом, а приймаю гостей в іншому.

Маю всілякі капці. Дуже полюбляю пухнасті, з паєтками й оригінальні. Взагалі, хто мене знає близько, тому добре відома моя слабкість до красивого, навіть інколи чудернацького, взуття. Завжди наголошую, що для мене важливо мати не дорогі речі, а їх велику кількість! Тобто, оновлення гардеробу в мене відбувається досить часто.

У мене вдома три мужчини, тому я завжди, навіть на карантині, маю виглядати гарно! Для мене в тренді зажди будуть речі, які підкреслюють жіночу фігуру, які молодять, які надають власниці впевненості у собі. А ще я люблю усе яскраве... недаремно моїм кумиром є Єлизавета ІІ».

Образ – «Ранково-піжамний»:

«Вранішня кава, приготована з любов'ю, дає заряд енергії на увесь день!».


Образ – «Ніжно-романтичний»:

«Жінка, одягнена в легенький халатик, завжди буде привабливою!».


Образ – «Енерджайзер»:

«Я – хореографка, тому маю бути у гарній фізичній формі, а під час карантину її підтримувати. Діти люблять не так досвідчених, як естетичного привабливих педагогів».


Образ – «Карантин з користю»:

«За цей період взяла участь у багатьох флешмобах...Один з них – #Міркуйзкнигою. Особисто для мене, карантин сприяв саморозвитку та самовдосконаленню».


Образ – «На кухні, як на сцені»:

«Навіть під час карантину, я радо зустрічала найрідніших гостей».


Образ – «Стримана елегантність»:

«Принт "гусяча лапка" у образі виглядає лаконічно та без надмірностей, але при цьому стильно і гарно!».


Улюблена річ у гардеробі Олени – яскраві черевики:

«У моєму гардеробі є оригінальне взуття, яке так люблять мої маленькі вихованці! Бренд взуття – Irregular choice, дизайнер – Денні Салліван. Мій девіз по життю: в будь-якому образі найкрасивішим елементом є жінка, яка його носить! Одягайтеся в щастя. Воно так всім личить!».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Коментарі

Валєра

Too hot

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter