Дерево, пластик чи Swarovski: як вибрати ідеальний ґудзик у Луцьку

16 Листопада 2019

Текст і фото: Міла РОСПОПА

Ґудзик як елемент одягу давно відійшов від свого первісного суто практичного значення, і тепер став повноцінним аксесуаром. Часто саме ґудзик є тією родзинкою, через яку ми зупиняємо свій вибір на певних речах. У Всесвітній день ґудзиків «Таблоїд Волині» підготував для своїх читачів кольорову підбірку цих милих дрібничок. Про те, які ґудзики можна знайти у Луцьку, як різняться ціни на ці аксесуари та де шукати найособливіші, читайте у нашому матеріалі.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ҐУДЗИК

Можна здивуватися, але навіть у таких дрібничках, як підбір ґудзика критерій ціни може мати велике значення. Ідеться про те, що зазвичай їх купують не тільки в одному екземплярі. А відповідно, обираючи собі ґудзики до блузки чи шуби, можна залишитися без половини зарплатні. Про це точно знають у магазині текстилю поруч із «Гостинцем». Найдорожчий у нашій підбірці ґудзик ми знайшли тут. Красивий, блискучий, із каменями Swarovski, він тут коштує 160 гривень за одиницю.


Ціни різні. Все залежить від виду та призачення ґудзика. Найдорожчими зазвичай бувають оригінальні великі ґудзики, призначені для верхнього одягу. Найдешевший ми знайшли на Північному ринку. Його, каже продавчиня, в основному купують для постільної білизни, і коштує він всього 75 копійок за одиницю.


ПРИЗНАЧЕННЯ

Зовнішній вигляд ґудзика може натякати на сфери його використання. Так, деякі використовують у побутовому текстилі. Інші ж беруть для одягу. Тут існує свій поділ. Великі «з витребеньками» продавчині радять для верхнього одягу. Особливо вишукані ґудзики завжди чомусь дістаються пальтам та шубам. Маленькі не яскраві використовують для блузок. Середнього розміру металеві – для джинсів та кофтин.ДЕКОРАТИВНІ ҐУДЗИКИ

«Нецільове» використання ґудзика бере свій початок ще з давніх часів, коли ними почали прикрашати дитячі іграшки. Багато хто пам'ятає ведмедів чи ручної роботи ляльок, які замість очей мали маленькі часто різні ґудзики. З часом з'явилася ціла ніша декоративних ґудзиків, які можна придбати у різних мистецьки крамничках. Такі у Луцьку ми знайшли на третьому поверсі ТРЦ «ПортCity», в магазині «Хужожник» на вулиці Лесі Українки. Найбльший вибір неординарних декоративних аксесуарів має магазин «Монпасьє», що в ЦУМі.


КОНЦЕНТРОВАНИЙ ҐУДЗИК

Під час нашого ґудзикового огляду ми натрапили на один, що полонив серце журналістки «Таблоїду Волині». Титул найдивнішого, і тим самим найоригінальнішого отримує «концентрований ґудзик» від магазину тканин у «ПортCity». Прикрашений візерунками традиційних ґудзиків з дірками, цей великого розміру ґудзик кріпиться до одягу за допомогою вушка. Він у продавців є різних розмірів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗИМА БЛИЗЬКО: ДЕ І ЗА СКІЛЬКИ ЗНАЙТИ ШАРФ У ЛУЦЬКУ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter