Дефіле, фотопозування, стиль: луцька модельна школа запускає курс для жінок

04 Вересня 2020

На фото: Анна Тріль, власниця агентства моделей Grace Model House, засновниця Lutsk Fashion Weekend, Lutsk Fashion Weekend Kids.

Фото: Катя Приступа

Модельна школа «Grace Model House» запускає особливий курс «КРАСА БЕЗ МЕЖ», в рамках якого пропонує зрілим жінкам відчути атмосферу розвитку, натхнення та особистих трансформацій.

«Жінки 30+, 40+, 50+, ви чарівні та привабливі! Курс «КРАСА БЕЗ МЕЖ» саме для вас, якщо ви хочете додати в своє життя яскравих фарб та експресії, розпалити свій внутрішній вогонь, подарувати собі нові відчуття, побачити нові неймовірні можливості та знайти нових подруг, з якими ви на одній хвилі»,– зазначають творці курсу.


У процесі жінки вивчають:

ДЕФІЛЕ – допомагає розправити плечі, покращити поставу, зробити вашу ходу легкою і жіночною, відчути впевненість в собі;

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ТА ПЛАСТИКА – вчать розкриватись, проявляти емоції, спостерігати себе зі сторони, пробувати себе в різних образах. Також дають тілу легкість та пластичність;

ФОТОПОЗУВАННЯ – дає навички для життя, сцени, подіуму...;

СТИЛЬ І МОДА – дає можливість розібратись, в чому шарм і стиль жінки, дає можливість віднайти свій особистий стиль.

«Ці та багато інших предметів нашого курсу створюють атмосферу творчості та натхнення, розвитку та трансформації, а для багатьох стають новим життєвим поворотом! Модельна школа «Grace Model House» перша та єдина на Волині, яка дає можливість жінкам 30+ вийти на подіум і розкрити свій жіночий потенціал!», – розповідають у модельній школі.
Адреса: вул. Лесі Українки 52. Детальна інформація за тел. +380972739929,+380505564601, а також на сторінках у фейсбуці та інстаграмі.

Запис на курс уже розпочато!

Також триває запис у школу моделей дітей від 4 років, підлітків 10-17 років та дорослих 18+.
3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter