Де в Луцьку навести марафет «там»

06 Жовтня 2015
Луцьк просто переповнений салонами краси, у нашому місті їх кілька десятків. Безліч студій пропонують найрізноманітніші послуги: від зачісок та манікюрів до пірсингу та татуювань. Для рубрики «ШОПІНГ» «Таблоїд Волині» вирішив пошукати, де та за скільки в Луцьку можна зробити незвичну послугу під назвою «Інтимна стрижка».

Інтимні стрижки були популярними ще за часів єгипетських фараонів. Зараз таку процедуру роблять одиниці, бо вона, за словами фахівців, вийшла із моди. Хоча ще якихось 5 років тому була дуже поширеною серед жінок та чоловіків.


«Таблоїд Волині» опитав близько тридцяти луцьких салонів і, як виявилось, місцеві майстри по-різному реагують на прохання зробити інтимну стрижку. Віднайти людей, які здійснюють таку послугу дуже й дуже важко. Хтось із подивом у голосі уточнював у майстрів, чи надає їхня студія таку процедуру, хтось навпаки спокійним та монотонним голосом розповідав про розцінки.

Наприклад, в салоні «Malena» взагалі вперше чують про таке, в салоні «Pudra» по ту сторону телефону з обуренням повідомили, що такої послуги вони не надають. А от в «Грації» дівчина з гумором відповіла, що «на жаль….чи то на щастя» інтимними стрижками вони не займаються.


Інтимні стрижки бувають різними. Якщо йдеться лише про надання форми волосяному покриву, то ціна одна, якщо ж клієнт хоче скористатись трафаретом, стразами та іншими видами декорування, то сума зовсім інша. Чоловічі стрижки теж різняться за ціною, вони, як правило, дорожчі.

Виявилось, що в Луцьку лише декілька салонів пропонують таку послугу.


Салон «Територія» знаходиться за адресою Кравчука, 11а. Після уточнення у фахівців дівчина приємним голосом повідомила, що жіноча інтимна стрижка у них вартує від 100 гривень.


У салоні «Наталя», що по проспекті Волі, 43, теж роблять інтимні стрижки. Якщо процедура стосується лише волосяного покриву, то вартість послуги сягає 60-70 гривень. Якщо ж клієнт хоче використати декоративні елементи, то це коштуватиме від 50 гривень, в залежності від замовлення.


Спеціалісти салону «G 13» пропонують зробити звичайну інтимну стрижку за 80 гривень. Використання трафаретів, стразів та інших додаткових елементів обійдеться замовнику в 100-120 гривень. Чоловіча стрижка – дорожча приблизно на 30 гривень. Салон «G 13» можна знайти на проспекті Соборності.


У салоні «Візаж», що по проспекту Соборності, 11л, інтимних стрижок не роблять, проте пояснили, чому таку послугу важко зробити в Луцьку. Справа в тому, що декілька років тому ця процедура була на піку популярності, її робили майже кругом. Проте зараз попит на інтимні зачіски зник, тому важко знайти відповідного спеціаліста. Через це наші місцеві салони й не надають таких послуг. Нині в моді епіляція, або стрижка «Під Голівуд», що людською мовою означає «повністю гола».

Автор: Катерина УСТИМЧУК
1

Читати ще

Коментарі

Сс

Тобто яйця побрити можна в

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter