Де в Луцьку купити чоловічі костюми

28 Травня 2015
Оскільки травень – це місяць випускних, а «Таблоїд Волині» вже розповідав скільки коштують сукні для дівчат, то тепер черга дійшла до чоловічих костюмів.

Рубрика «Шопінг» розповість, де в Луцьку можна купити чоловічі костюми, за скільки та які.

На ринку чоловічих костюмів дуже багато. Можна купувати окремо піджак та брюки, можна в комплекті, можна так звану «трійку». Кольори – від блискучого сірого велюру до матового класичного чорного. Цінова політика дуже різна. Дешевші піджаки можна купити від 800 до 2500 гривень, брюки в середньому вартують гривень 600-800.


Ціни на сорочки коливаються від 400 гривень до 600, на розпродажі можна натрапити навіть на смішну суму в 150 гривень, але в такому випадку розраховуйте на короткий рукав. Якщо купувати костюм комплектом, то можна «вкластись» у 2000 гривень, якщо ж обирати з дорожчих, то в 4000 гривень. Матеріали здебільшого комбіновані. Виробник - переважно Туреччина.


У ТРЦ «ПортCity» є кілька магазинів чоловічого одягу. Один із них – «Marco Corvari». Ціни на костюми в магазині коливаються від 2500 до 4500 гривень. Матеріал - переважно шерсть та бавовна. В кольоровій гамі домінують сині та сірі кольори. Сорочки тут вартують в середньому 600 гривень.


Ще один магазин торгового центру – «Arber». Продавець розповіла, що костюм тут можна купити за 2500 гривень. Ціна на брюки коливається від 300 до 1400 гривень, а піджаки в середньому коштують 2000 гривень. Матеріали переважно комбіновані: шерсть, віскоза, поліестер.


Якщо ж ви хочете самостійно скомбінувати костюм, то магазин «Оптиміст», що знаходиться у торговому центрі «Ювант» вам у цьому допоможе. Головною особливістю магазину є те, що продавець в індивідуальному порядку працює з покупцем, підбирає потрібний фасон, колір, стиль, розмір одягу та аксесуари.


В «Оптимісті» домінує стиль «Casual». Превагою такого одягу є те, що крім святкових заходів (випускний, весілля, день народження) куплений костюм можна одягати на щодень та використовувати брюки та піджак окремо. Країна-виробник – Туреччина.


Тканини в «Оптимісті» натуральні, переважно бавовна. Піджак в цьому магазині можна купити від 1200 гривень до 2 000 гривень. Штани тут коштують від 600 гривень, сорочки від 400 гривень. «Оптиміст» також пропонує хороший вибір краваток, ременів та метеликів.


В магазині є розміри на чоловіків різної комплекції: від XS до 5XL. «Оптиміст» пропонує велику кольорову гаму асортименту та може скомбінувати речі різних розмірів. Моделі костюмів можна переглянути на сайті магазину «Optimist Lutsk» у соціальній мережі «Facebook».


В ЦУМі є магазин чоловічого одягу «Ягуар». Ціни цього бренду помітно відрізняються від цінової політики інших луцьких магазинів чоловічого одягу. Костюм тут вартує від 5000 до 10000 гривень. Брюки можна придбати в середньому за 1500 - 2000 гривень, піджак за 3000 гривень. В магазині – великий вибір сорочок.


На проспекті Волі розміщений ще один магазин чоловічого одягу «Відіван». Костюми тут зазвичай із шерсті, вартують від 2240 до 3000 гривень. Сорочку можна придбати за 500-600 гривень. Брюки тут завужені, моделі переважно молодіжні.


Магазин чоловічого одягу «Voronin», що на проспекті Соборності, теж презентує хороший вибір костюмів. Тут ціни коливаються від 2500 до 6000 гривень. Продавець розповіла, що костюми з віскози вартують до 4000 гривень, із шерсті – дорожче. Ціни на молодіжні моделі менші, ніж на класику. У цьому магазині костюми продаються у комплекті. Окремо продаються піджаки, але моделей представлено не багато.Ринок досліджувала: Катерина УСТИМЧУК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter