Успішно!

біхелсі

Блокування кольором та яскраві емоції в інтер'єрі: секрети дизайну від креативної агенції «Omlet». ФОТО

Креативна агенція «Omlet» працює не лише з інтер’єрами квартир, будинків, кафе, ресторанів та офісів, вона займається також розробкою логотипів, брендового стилю, web-дизайном, створенням сайтів, розробкою та втіленням маркетингових стратегій компаній.

Креативна агенція «Omlet» працює не лише з інтер’єрами квартир, будинків, кафе, ресторанів та офісів, вона займається також розробкою логотипів, брендового стилю, web-дизайном, створенням сайтів, розробкою та втіленням маркетингових стратегій компаній.

Сьогодні представники агенції вирішили розповісти читачам «Таблоїду Волині», як зробити інтер'єр свого помешкання унікальним за допомогою кольору, освітлення і фактури матеріалів.

Дизайн інтер’єру впливає на людину, міняє ставлення до життя, думку про себе. Стильний, організований простір дає причини відчувати себе щасливим. Саме тому сьогодні від дизайнів вимагають підвищеної концептуальності: простір має пронизувати особлива ідея, експресивність – емоції від контрасту кольорів, від поєднання фактур та використання елементів декору.

Гарний інтер'єр – персоніфікований. Ми прагнемо реалізовувати об’єкти залежно від стилю життя власника. І, якщо раніше замовники часто обирали нейтрально-бежевий інтер’єр, то тепер вже багато хто не боїться впускати в життя колір, використовувати експериментальні відтінки. Працювати над такими проектами надзвичайно цікаво.

1

За рахунок чого можна зробити інтер'єр унікальним? 

► Використання кольору

Початок роботи з об’єктом для нас – це створення власної палітри об’єкту, яку згодом переносимо в інтер’єр.

Є два правила поєднання кольору в інтер’єрі. Перший – використання кольорового кола Іттена і його теорії кольору. Згідно з нею, є основні кольори, поєднання сусідніх (наприклад помаранчевого, червоного й жовтого або темно-синього і блакитного із зеленим), контрастна пара і тріада (синій та жовтий, зелений і фіолетовий). Друге – це пропорція 60-30-10. Для досягнення гармонії в приміщенні є ідеальна формула – 60% основного кольору, 30% додаткового і 10% акцентного.

Вибір кольорів зазвичай пов'язаний з характером замовника. Переважно це трендові пудрові, пастельні чи сірі тони для створення затишної та спокійної атмосфери. Люди, для яких важливі яскраві емоції, обирають прийом колор-блок, згідно якого акценти розставляють за допомогою контрастних поєднань великих кольорових блоків. Цей прийом прийшов в інтер’єр з подіумів, з колекції Іва Сен-Лорана, коли модельєр узяв за основу стилістику голландського художника Мондріана й переніс її на тканину. Такі інтер’єри виглядають більш дорожчими та статусними.

► Розуміння фактури

За допомогою фактури можна досягти глибини та таємничості. Якщо колір – питання смаку, то фактура відразу «ставить діагноз» якості – відчуття дешевого чи дорого дизайну.

Оригінального ефекту в інтер’єрі можна досягти завдяки фактурним панелям, молдінгам, плитці, штукатурці. Різні текстури цікаво розглядати під різним освітленням.

Потрібно обирати речі, які будуть красиво старіти, це – дерево, шкіра, метал. Класно допомагає формувати простір текстиль та в’язаний декор: їхня текстура приємна на дотик і створює додатковий затишок.

► Маніпулювання світлом

Затишок у квартирі – це можливість регулювати освітлення. 

Різні види ламп допомагають зонувати приміщення: один тип для кухні, інший для коридору, фактурні лампи – для вітальні та зони відпочинку. Наприклад, парні лампи незвичної геометричної форми додадуть цікавого акценту в зону відпочинку. Або ж одна лампа, що звисає, допоможе чітко виділити обідню зону. Можна взагалі замінити лампи світловими геометричними формами, вмонтованими в стелю чи в стіни.

Світлом можна як створити так і «розвалити» інтер’єр, тому що є речі які для розкриття вимагають багато світла, а є предмети, які не доречно підсвічувати. Потрібне розуміння ролі денного світла.

1

► Відчуття пропорції

Не існує поганих планувань. Зібрати хаос до купи завжди можна. Всі предмети мають знайти своє місце, свій розмір та свою геометрію. Напружені відношення елементів в композиції загрожують гармонії, а в’яле їх співвідношення породжує одноманітність.

2

Omlet

Ми живемо наповненим ідеями життям. Робота над дизайном інтер’єрів вимагає особливої ретельності, усе має бути виконано акуратно і точно, щоб ніщо в результаті не заважало погляду блукати простором. У нас є досвід роботи з дизайном квартир, будинків, офісів, кафе, ресторанів, розробляючи проект, ми враховуємо цілі, бюджет, технічні можливості. 

Креативна агенція «Omlet» працює не лише з інтер’єрними рішеннями, ми займаємось розробкою логотипів, брендового стилю, web-дизайном, створенням сайтів, розробкою та втіленням маркетингових стратегій компаній. Сконтактувати можна за телефоном 099 07 14 978 або на сторінці агенції у фейсбуці.


2


 

Додати новий коментар