3 види макіяжу на щодень

11 Лютого 2015
Зібратися за 30 хвилин ‒ нелегке завдання. За ці півгодини потрібно встигнути поснідати, зробити зачіску, вибрати, що одягти, і, звичайно, нафарбуватися.

3 кращих види щоденного макіяжу пропонує видання Tochka.net.

Натуральний макіяж на щоденьЩоб домогтися виду чистого і свіжого обличчя іноді доводиться використовувати навіть більше засобів, ніж при вечірньому макіяжі. В основному це засоби для обличчя. У всіх нас є дрібні недоліки шкіри, такі як прищики, лущення, кола під очима і т.д. Щоб обличчя виглядало максимально природно, але при цьому були приховані всі недоліки, дуже важливо використовувати базу під макіяж. Потім необхідно накласти тон: для денного макіяжу зовсім необов'язково користуватися тональними засобами зі щільною текстурою, можна використовувати ВВ або СС креми, тонуючі флюїди і т. д.

Після нанесення тону необхідно замаскувати дрібні недоліки за допомогою консилера. Робити це краще точечно, наносячи продукт на місце запалення за допомогою синтетичної кисті. Важливим моментом є розтушування консилера — замасковані місця не повинні виділятися на шкірі. Щоб зафіксувати макіяж обличчя використовуй прозору фінішну пудру. Після цього потрібно нанети під вилиці матовий бронзер, а в зону над вилицями ‒ легкий хайлайтер. Потім на яблучка щік нанеси рум'яна, на губи ‒ помаду кольору нюд.

На всю рухому повіку нанеси тіні бежевого відтінку, а у складки повіки ‒ тіні на 2-3 тони темніші, добре розтушувавши. Покрити вії 1-2 шарами чорної або темно-коричневої туші. Брови підвести олівцем або спеціальною пудрою для брів, зафіксувати їхню форму за допомогою воску або гелю для брів.

Легкий смокі-макіяж на щоденьЦей макіяж відрізняється від попереднього тільки тим, що акцент у ньому зроблено на очі. На всю рухому повіку варто нанести базу під тіні, щоб пудрові продукти не скочувалися у складки повіки протягом дня. Потім нанеси світло-бежеві тіні на всю рухому повіку. У внутрішні куточки очей нанеси тіні перламутрового кольору. В складки повік нанеси світло-бузкові тіні (можна вибрати будь-який відтінок з палітри пастельних тонів, головне, щоб він був на 2-3 відтінки темніший основного кольору). Тінями темно-фіолетового кольору прокрасити лінію нижніх вій, і трохи розтушувати. По лінії росту верхніх вій повести тінями того ж кольору, імітуючи стрілку. Трохи розтушувати, щоб не було чітких ліній. На слизову лінію нанести олівець бежевого кольору, а потім прокрасити нижні й верхні вії тушшю.

Брови підвести олівцем або спеціальною пудрою для брів, концентруючи колір на хвостику, де брови природно темніші. Зафіксувати їхню форму за допомогою воску або гелю для брів. На губи нанести помаду натурального відтінку.

Щоденний макіяж з акцентом на губиМакіяж обличчя залишається таким самим, як і в першому. Правда, вибираючи колір рум'ян варто враховувати відтінок, який наноситемиться на губи. Якщо помада теплого тону ‒ треба вибирати теракотові, персикові або коралові відтінки рум'ян. До помади холодного тону варто підібрати рум'яна світло-рожевого відтінку.

Брови підводяться тінями або олівцем на кілька тонів світлішими від кольору волосся. Треба зафіксувати їхню форму за допомогою гелю для брів. Макіяж очей можна зробити такий, як у другому варіанті, замінивши фіолетові тіні тінями сірого кольору.

На губи варто нанеси олівець у тон помаді і заповнити ним весь простір губ. Це зробить колір помади яскравішим і допоможе зберегти його на губах протягом усього дня. Потім за допомогою пензлика або прямо з тюбика нанести помаду обраного відтінку. Промокнути губи серветкою і нанести ще один шар помади.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter