Волинська боксерка тріумфувала на Чемпіонаті України

10 Лютого 2019

Заслужена майстриня спорту України, ковельчанка Тетяни Коб здобула уже дванадцяту перемогу на чемпіонаті України з боксу.

Це сталося у Харкові на Чемпіонаті України з боксу серед жінок, пише КовельPost.

За результатами цих змагань буде сформовано склад збірної України, яка представлятиме нашу країну на цьогорічних Чемпіонатах Європи, світу та братиме участь у ліцензійних стартах на Олімпійські ігри 2020 року.

Буде серед них і ковельчанка Тетяна Коб. Адже здобула чергову – дванадцяту – золоту медаль.

На своїй сторінці в Інстаграм Тетяна подякувала усім за підтримку: «12-кратна чемпіонка України! Дякую усім, хто був поруч і вболівав за мене. Їду додому, на рідну Волинь в м. Ковель, везу золоту медаль».

Крім того, бронзову нагороду за третє місце у чемпіонаті здобула ще одна ковельчанка – Олександра Федіс. Третя представниця ковельської школи боксу, яка також брала участь у змаганнях, молода та перспективна Анна Жуковська посіла п'яте місце.

Усі троє є вихованками заслуженого тренера України Віктора Рогатіна.