«В такій команді я би грав!», – Сашко Положинський напише пісню для луцьких баскетболістів

10 Серпня 2019

Лідер популярного українського гурту «Тартак» лучанин Олександр Положинський днями долучився до тренування баскетбольної команди «Старий Луцьк» у спорткомплексі СНУ.

«Старий Луцьк-Університет» продовжує підготовку до сезону Вищої ліги у рамках першого тренувального збору. Вечірнє тренування команди відвідав Олександр Положинський. Зірковий гість не просто зробив з баскетболістами «Старого Луцька» декілька фотографій, для вигляду одівши баскетбольну форму та кросівки, а взяв участь у повноцінній «двохсторонці» до 51-го очка, йдеться у дописі на сторінці команди у фейсбуці..

Зірковий «новачок» вийшов на майданчик під номером 33 за команду «чорних». Представники команди зауважили, що лідер «Тартака» перебуває у гарній спортивній формі: протягом матчу він зумів зробити декілька результативних передач та зробив влучний «трьохочковий» кидок.

Гравці радо зустріли відомого земляка, поспілкувалися з ним та зробила фото на пам'ять. Після завершення поєдинку Олександр поспілкувався з клубною прес-службою.

– У вас баскетбольні кросівки, а це означає, що точно не вперше граєте у цю гру. Коли востаннє виходили на баскетбольний майданчик?

– Десь, мабуть, роки три тому друзі затягнули мене пограти баскетбол. Серед них – діджей Артем Небо, відомий телеведучий та актор Геннадій Попенко та інші хлопці. Вони всі дуже класно грають, а я граю в баскетбол в кращому випадку раз на п'ять років. Оскільки зі мною ніхто не панькався, то допомоги від мене команді було небагато. Мені дали зрозуміти, що я там не зовсім бажаний гість, хоча мої друзі казали: «Приходь ще. В тебе обов’язково буде виходити». Загалом, мені сказали, що треба добре навчитися грати, а потім приходити, то я так і зав’язав.

– Ви, фактично, без замін зуміли вибігати нарівні із значно молодшими хлопцями, професійними баскетболістами. Як підтримуєте фізичну форму?

– Я за останні місяці скинув декілька кілограмів, тому мені стало легше рухатися. За місяць в мене було п’ять концертів. Це доволі хороше навантаження. Загалом, цей місяць був доволі активний. Я і дерева рубав, і землю тягав, і в кліпах знімався – багато рухався й танцював. Все це, напевно, допомогло, щоб мені сьогодні було легше бігати. Ну і в тренажерному залі позаймався. Загалом, я не дуже спортивна людина. Час від часу граю футбол із ФК «Маестро», але на тренування ходжу нерегулярно. Найбільше зіграло роль напевно те, що скинув вагу. Ну і хлопці зі «Старого Луцька» зважали, що я не професійно граю, і мене не треба калічити, проти мене не дуже жорстко грали.

– Які враження від команди «Старий Луцьк»? Як Ввам атмосфера в колективі?

– Мені дуже сподобалося. Я жодного разу не чув, щоб хтось лаявся на майданчику. Наприклад, коли граємо за ФК «Маестро» у футбол, то ніби і всі друзі, але постійно сваримось на тренуваннях та матчах, а тут – доброзичлива атмосфера. Якщо в когось щось не виходить – підказують, підбадьорюють. До мене було дуже хороше ставлення, хочеться з цими гравцями знову і знову виходити на баскетбольний майданчик. Хлопці час від часу прикривали мене, суперники діяли не дуже жорстко, давали можливість відчути м’яч та знайти свою гру. Мені все дуже сподобалося. В такій команді я би грав!

– Тренування та товариський матч – це була разова акція, чи запланована ще якась співпраця? Можливо, плануєте відвідувати матчі «Старого Луцька»?

– Звичайно, коли я познайомився з хлопцями, то тепер маю додатковий стимул відвідувати їхні матчі. Зараз працюємо над тим, щоб написати для клубу пісню, яка надихала б хлопців. Я сподіваюся, що вона вдасться, і всім сподобається. Тому на сьогоднішньому тренуванні наша співпраця точно не завершиться.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter