У Луцьку відбувся турнір з бразильського джіу-джитсу серед дітей. ФОТО

04 Квітня 2019

На останніх березневих вихідних у спортивному клубі «GARDA» вперше за п’ятирічну історію існування організації провели турнір серед дітей із бразильського джіу-джитсу GARDA BJJ Cup.

Клубний турнір був проведений з метою підготовки дітей-початківців для виступу на всеукраїнських змаганнях, а також з ціллю підняти їхній рівень мотивації та впевненості в собі й дати перший корисний змагальнй досвід.

Це були перші клубні змагання закритого типу.

«Раніше не було достатньо дітей, щоб провести клубний турнір», – пояснив головний тренер клубу «GARDA» Михайло Савчук.

Загалом участь у турнірі взяло близько 70 дітей. Вікова категорія учасників – 8-14 років. Змагання проводили за правилами IBJJF (Міжнародна федерація Бразильського джіу-джитсу).

«Для більшості дітей це були перші серйозні змагання. Метою отримання цього змагального досвіду є те, щоб навчити дитину долати хвилювання, вміти діяти у стресових ситуаціях та зміцнити віру в свої сили. Для нас важливим є психологічний стан наших вихованців. Тому ми приділяємо велике значення як фізичні та технічній , так і психологічній підготовці наших маленьких бійців», – зауважив Михайло Савчук.

Проведений турнір показав, яких результатів досягли маленькі бійці клубу «GARDA» за майже рік інтенсивних тренувань. Незважаючи на малозначність цих змагань, турнір був організований у тому ж форматі, що й національні чемпіонати:з використанням необхідних технологій, залученням суддів тощо.

«GARDA – це спортивний сімейний клуб, в якому займаємось я, мій чоловік і наші дітки. Дуже кваліфіковані тренери. Особливо мені сподобалось їх гарне відношення до учнів. Завжди дають хороші настанови діткам. На змаганнях наші дітки зайняли призові місця. Дякую за гарну підготовку наших дітей. Хочу особисто подякувати тренеру Михайлу», – поділилася мати двох маленьких бійців клубу Вікторія Санакоєва.

«Змагання організовані професійно. Діти показали гарний рівень підготовки. Взаємоповага, доброзичливість в дитячому колективі – однозначно, заслуга тренерів», – підсумував батько бійця клубу Андрій Лукашук.

Традиційно клуб «GARDA» дякує за постійну підтримку Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія «WEST AUTO HUB»), Олексію Шмігелю, родині Маковських.
















































0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter