Луцьких фізруків навчать чирлідингу, петанку і реґбі

15 Лютого 2019

18 лютого відомий телеведучий Олександр Педан приїде до Луцька, де з командою свого спортивного руху JuniorZ проведе тренінг з нових видів спорту для вчителів фізкультури. Окрім того, Олександр Педан підпише Меморандум з владою міста про підтримку розвитку спорту в обласному центрі, а також зустрінеться з лідерами учнівського самоврядування.

«У Луцьку ми зустрінемося з вчителями фізичної культури і «прокачаємо» їх у нових видах спорту, аби далі вони впроваджували це на своїх уроках, і школярам ставало цікавіше займатися, а не сидіти на лавочці чи кидати м’яч у кільце. Щоб вони дійсно оздоровлювались, отримували задоволення від занять.

Також проведемо зустріч і зіграємо у якийсь з наших видів спорту з лідерами учнівського самоврядування. А ще привеземо чимало подарунків і для дітей, і для вчителів!», – розповів лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

Види спорту, яких навчатимуть вчителів: чирлідинг, петанк, бадмінтон, флорбол, ігри з фризбі, корфбол та реґбі. Зустрічі та тренінги відбудуться у луцькій школі №23, за адресою: вулиця Софії Ковалевської, 56. Початок об 11:00.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter