У Луцьку чоловіки вперше мірялися силою удару

08 Травня 2016
У Луцьку вперше пройшов Відкритий благодійний чемпіонат Луцька із сили удару.

Змагання, організовані комітететом по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради спільно з Федерацією ударного спорту України, відбулися в арт-кафе «Стоп-Кадр» спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті» та пройшли під гаслом «Виміряй свою силу у мирних цілях!».

У рамках змагань визначили спортсменів із найсильнішим ударом у номінаціях: удар рукою (класичним стилем), удар рукою (вільним стилем), удар ногою. Спортсмени здійснювали удари руками та ногами по спеціальному силоміру, що об'єктивно вимірює силу удару в абсолютній величині (КГС).

На урочисте відкриття до спортсменів завітали почесні гості та члени організаційного комітету чемпіонату: Роман Гуц - президент Федерації ударного спорту України, Андрій Киця - заступник міського голови, Юрій Волинець - голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, Сергій Шкода - депутат Луцької міської ради, Вадим Ваврищук - голова Волинської спілки ветеранів АТО. Вони привітали учасників першого чемпіонату і побажали спортсменам перемог.

«49 учасників у трьох вагових категоріях у серіях з п'яти спроб здійснювали удари руками і ногами по силоміру. Серед учасників були і спортсмени, і військовослужбовці, учасники АТО. Чемпіонат мав благодійний характер, адже під час його проведення відбувався збір коштів, які будуть передані Волинській Асоціації ветеранів, членів та інвалідів АТО і волонтерському руху», - розповів один із організаторів змагань, представник Федерації боксу Григорій Іваницький.

[caption]
Загалом під час змагань вдалося зібрати кошти у сумі 5590 грн, які передали голові Волинської спілки ветеранів АТО Вадиму Ваврищуку[/caption]

За результатами усіх спроб судді фіксували найкращий результат, який і був підсумковим

Перші місця у виді програми удар рукою класичним стилем зайняли: вагова категорія до 70 кг – Скулинець Владислав (504 КГС); до 90 кг – Петрищак Василь (805 КГС); понад 90 кг – Чирук Віталій (738 КГС).

Переможцями у виді програми удар рукою вільним стилем стали: вагова категорія до 70 кг: Скулинець Владислав (684 КГС); до 90 кг – Коломієць Ігор (801 КГС); вагова категорія понад 90 кг – Швайко Іван (742 КГС).

Переможцями у виді програми удар ногою стали: вагова категорія до 70 кг – Матрунчик Роман (516 КГС); до 90 кг – Степанюк Юрій (910 КГС); понад 90 кг – Швайко Іван (793 КГС).

Переможців та призерів чемпіонату Юрій Волинець та Роман Гуц нагородили дипломами, медалями від організаторів та призами від спонсорів. Депутат Луцької міської ради Сергій Шкода вручив грошовий приз у сумі дві тисячі гривень абсолютному чемпіону Луцька із сили удару, яким став Юрій Степанюк (910 КГС).

Організатори висловлюють слова вдячності дирекції арт-кафе «Стоп-Кадр» спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті», ТОВ «Маневичіагробуд», ТМ «Забіяка», ТМ «Червона калина», мережі фітнес центрів «Інтератлетика» та депутату Луцької міської ради Сергію Шкоді за сприяння та надану фінансову підтримку щодо якісного проведення першого чемпіонату Луцька із сили удару.

[caption]
Участь у змаганнях взяли спортсмени, військовослужбовці, учасники АТО[/caption]

[caption]
Абсолютним чемпіоном Луцька із сили удару став Юрій Степанюк (посередині)[/caption]
[caption]
Учасники у серіях з п'яти спроб здійснювали удари руками і ногами по силоміру[/caption]
[caption]
Переможців визначали у трьох вагових категоріях - до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг[/caption]