«Суперники були достойні»: луцький спортсмен виборов титул чемпіона

12 Травня 2021

Спортсмен клубу GARDA Дмитро Петріщев став чемпіоном Відкритого чемпіонату Кіровоградської області з панкратіону присвячений пам'яті Максима Бендерова.

Спортсмен нині у складі юнацької збірної клубу GARDA перебуває на тренувальних зборах у місті Долинська Кіровоградської області в дружньому клубі «Легіон».

В рамках тренувального процесу клуб запропонував йому виступити від його імені на Відкритій першості Кіровоградської області. Спортсмен погодився на цю пропозицію й успішно захистив титул чемпіона серед юнаків.

Дмитро успішно провів два поєдинки у ваговій категорії до 59 кілограмів та здобув першість.

«Суперники були достойні. Я задоволений тим, що реалізував свою бійцівську стратегію під час сутичок. Мені все вдалося», – розповідає спортсмен.

Регіональний чемпіонат, присвячений пам'яті Максима Бендерова, відбувся 8 травня у Кропивницькому. Захід організовувала Федерація панкратіону України. Подія зібрала 10 команд з Кременчука, Кривого Рогу, Долинської, Олександрії та Кропивницького.

Участь Дмитра Петріщева на змаганнях та тренувальних зборах була можлива за підтримки партнера і спонсора клубу GARDA компанії WEST AUTO HUB.

Також GARDA висловлює подяку тренеру клубу «Легіон» Олександру Коренкову за гостинність і можливість наших спортсменів тренуватися у клубі міста Долинська.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter