Представники волинського «Інваспорту» здобули три «золота» на Чемпіонаті Європи

22 Травня 2019

Кращих європейських спортсменів зібрали на озері Мальта в місті Познань (Польща) на Чемпіонаті Європи з параканое 2019. Змагання тривають 21-22 травня.

У перший день змагань Сергій Ємельянов, який нині представляє Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», в чоловічому турнірі KL3 200 метрів виборов «золото». В останній фінальній гонці дня він показав найкращий результат і виграв ще одну золоту медаль в свою вражаючу колекцію. 25-річний український спортсмен вже протягом деякого часу залишається неперевершеним у дисципліні «спринт 200 метрів».

А сьогодні, 22 травня, І місце в жіночому турнірі KL1 200 метрів здобула також відома волинська спортсменка Марина Мажула.

«Ми доклали великих зусиль для цього. Моє бажання – виграти ще більше чемпіонатів Європи, можливо, п'ять чи шість. Ми мали трохи вітру, але гонка була хороша», – сказав Сергій Ємельянов.