Немотивована «Волинь» всю гру «возила» мотивовані «Карпати»

18 Квітня 2016
У 22 турі чемпіонату України «Волинь» зіграла з рахунком 0:0 з «Карпатами» на стадіоні "Авангард".

З перших хвилин ініціативу перехопили підопічні Кварцяного, які створили цілу серію непоганих моментів.

У «Карпат» по воротах Шуста пробивав Бланко-Лещук, який з вдалої позиції пробив просто у руки голкіперу.

Однак і надалі територіальною перевагою володіли волиняни. Вони й двічі забили, але арбітр у обох випадках фіксував офсайд. По перерві ситуація не змінилась. «Карпати» й далі грали другим номером, дозволяючи суперникам пробивати по своїм воротам. Однак команда з Луцька також не змогла реалізувати свої моменти.

Таким чином, «Карпати» залишились на восьмому місці з 27 очками. У волинян же 13-та позиція з 15 пунктами. Україна. УПЛ, 22 тур «Волинь» - «Карпати» - 0:0.