На Волинь прийшла «Спортивна зима». ФОТО

16 Січня 2019

Заходи за Всеукраїнською програмою «Спортивна зима» 16 січня відбулися у місті Рожище.

Основною метою проведення заходу є виховання в дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» для вихованців Рожищенського притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації.

Вихованці змагалися в естафетах: «Флорбол», «Пінгвіни», «Попади в ціль», а також у перегонах на санчатах та грали у сніжки. Діти були неймовірно щасливими, оскільки мали чудову можливість оздоровитись у руховій активності на свіжому морозному повітрі.

Після проведення заходу працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» провели бесіду про важливість здорового способу життя, популяризацію фізкультурно-оздоровчих цінностей та про негативний вплив шкідливих звичок в рамках соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!».

В ході змагань фіналістами стала команда «Форсаж», а перемогу здобула команда «Позитив».

У якості винагороди діти отримали грамоти та призи від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та від ГО «Відділення НОК України і Волинській області».0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter