З’їли ‒ полетіли: у Луцьку відкрився новий фаст-фуд «Крила»

30 Вересня 2015
У фаст-фудів Луцька нещодавно з’явився достойний конкурент ‒ у торгово-розважальному центрі «ПортCity» відкрився новий ресторан швидкого харчування «Крила». В Україні це ‒ молода мережа, яка тільки починає розвиватися, однак дуже швидкими темпами збільшує кількість закладів й годує все більшу кількість українців.

Ресторан «Крила», що знаходиться на третьому поверсі «ПортCity», став першим на Західній Україні франчайзинговим закладом української мережі. Із цього луцького ресторану починається новий відлік в історії розвитку бренду.

[caption]
Новий фаст-фуд у Луцьку [/caption]
[caption]
«Крила» ‒ український бренд.[/caption]
[caption]
Із цього луцького ресторану починається новий відлік в історії розвитку бренду[/caption]
[caption]
Фахівці впродовж трьох років займалися відпрацюванням бізнес-моделі фаст-фуду[/caption]
[caption]
Інтер'єр закладу[/caption]

За словами директора мережі Олексія Попова, фахівці впродовж трьох років займалися відпрацюванням бізнес-моделі фаст-фуду: знаходили найкращі рішення щодо асортименту, технологій приготування, цінової політики та сировини. Оскільки робота мережі вибудовувалася на національному фундаменті, «Крилам» вдалося зробити свою продукцію максимально доступною споживачам. В чому вже встигли переконатися й луцькі любителі поїсти швидко, смачно, доступно та ще й натурально. «З’їли ‒ полетіли» ‒ таким дійсно фаст-фудівським лозунгом запрошують відвідувачів.

Цікаво, що мережа позиціонує себе як універсальний фаст-фуд й пропонує три основні напрямки: смаколики з курятини, бургери та суші. Тож любителі японської кухні належним чином оцінять тут пристойний вибір ролів. До речі, «Крила» ‒ єдиний заклад у «ПортCity», де можна поласувати такою смакотою як суші та ще й за смішні гроші. До прикладу, найпопулярніші суші «Каліфорнія» і «Філадельфія» у новому ресторані коштують 45 і 55 гривень, що на 20-40% дешевше, ніж в суші-барах.

Чікен-бургер тут можна купити всього за 10,90. Є в меню й спеціальна позиція з цим бургером, куди ще входить картопля-фрі та кола. А коштує все всього 22,50 грн. Зараз у закладі діє досить приваблива «куряча» пропозиція: до відерця крил можна безкоштовно взяти ще два пива, дві коли, два узвари або дві картоплі-фрі. Також у закладі пропонують каву та морозиво по сім гривень.

Натуральність продукції у закладі доводять тим, що більшість бургерів готують не з котлетою з фаршу, а з цілісних шматків м’яса. А поряд з колою продається український узвар.


[caption]
Оцінити новий заклад вже встигли лучани[/caption]
[caption]
Найпопулярніші суші «Каліфорнія» і «Філадельфія» у новому ресторані коштують 45 і 55 гривень[/caption]
[caption]
Мережа позиціонує себе як універсальний фаст-фуд й пропонує три основні напрямки: смаколики з курятини, бургери та суші.[/caption]
[caption]
Пропозиція меню[/caption]
[caption]
Привітний персонал[/caption]

Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
0

Читати ще

Коментарі

тарас

там круто, е поки не набігає

олена

Зовсім не сподобалось

Оксана

Не хочеться лишати свою

Петро

Оксана, в деяких країнах

Петра повністю підтримую!

Абарарар

Коли ви наймете нормального

Роман

Все сподобалось. Було дуже

Євгеній

Були вперше, дуже сподобалось

Антон

Были здесь на выходные с

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter