Відомий шеф-кухар розповів, яка волинська страва його здивувала

29 Жовтня 2017
Відомий шеф-кухар Юрій Хазіпов став модератором форуму рестораторів West Rest Forum 2017, який відбувся у суботу, 27 жовтня, у КРЦ «Адреналін Сіті».

Він провів майстер-клас із приготування равликів, зазначивши, що це вже давно не делікатес, а цілком волинська їжа.

Читайте також: «РАВЛИКИ – ВОЛИНСЬКА ЇЖА», – ВІДОМИЙ ШЕФ-КУХАР ЮРІЙ ХАЗІПОВ


Крім цього, кулінар зазначив, що його особливо цікавить тема розвитку регіональної кухні з усіма її автентичними елементами.«Я кілька разів намагався у своїх ресторанах використовувати сири місцевого виробництва. Але з часом виробники або знижувати якість продуктів, або підвищували ціни, або взагалі переставали виробляти продукцію, хоча та етапі переговорів ми чітко домовлялися про співпрацю. Разом з тим я не думаю, що ця тема закрита від рестораторів, її все одно треба розробляти, більше спілкуватися з виробниками, бо люди, які приїжджають на Волині, хочуть спробувати саме наш місцевий продукт».Також, Юрій розповів, що цього літа їздив селами Ратнівського та Ковельського районів, вивчаючи особливий колорит волинської кухні.

«Для мене як для міського жителя деякі страви були абсолютною новинкою. У повсякденній розмові якось я почув слово «токмачі». Комусь воно добре відоме, але для мене це була зовсім незрозуміла і дивна назва. Я вирішив поїхати в одне з волинських сіл, де разом із бабусею приготував у печі токмачі. Виявилося, що це дуже проста, але дуже цікава страва. Ми його запустили в меню, і я навіть не очікував, що буде такий попит. Все ж таки «поклик крові» спрацював і людям сподобалося. Це один із прикладів того, що не варто боятися у меню дорогих ресторанів простих і зрозумілих усім страв».

Токмачі (рецепт)
Відваріть почищену картоплю. Поки картопля варитиметься, підсмажте цибулю до прозорості й відставте. Щойно картопля буде готова, злийте всю воду та потовчіть на пюре. Додайте половину смаженої цибулі і знову добре потовчіть. Сформуйте колобки. Покладіть їх у форму та запечіть в духовці при температурі 180°C до золотистої скоринки. Подавайте зі смаженою цибулею.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
1

Читати ще

Коментарі

N

Це неймовірно смачно)))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter