Український Мак Дональдс – уже в Луцьку. ФОТО

25 Березня 2019

Текст і фото: Софія ГУДИЧ

Стравами української кухні відтепер частують у ЦУМі, на 5-му поверсі відкрився ресторан швидкого харчування «Пузата хата». Це відома на всю країну мережа закладів.

Перших відвідувачів заклад прийняв вранці 25 березня. Заклад розрахований на 130 посадочних місць. Він працюватиме щоденно з 9:30 до 22:00.

Луцька «Пузата хата» відрізняється від усіх інших, які працюють в Україні. Вона сучасна, в дизайні використали зелень та яскраві акценти, дерево,а під стелею – птахи. Затишне місце х панорамними вікнами зовсім не нагадує звичайний заклад швидкого харчування. Тут навіть є арт-галерея з цікавими картинами.


В «Пузатій хаті» можна поїсти традиційних вареників, котлет чи супу або ж віддати перевагу каві та тістечкам чи навіть міцним напоям.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter