Учасники фестивалю їжі в Луцьку протестують 3G-інтернет

29 Квітня 2015
У Луцькому замку 2-3 травня відбудеться фестиваль вуличної їжі «Lutsk Food Fest». Окрім смачних страв та напоїв, партнери фестивалю підготували для відвідувачів чимало сюрпризів – вільний Wi-Fi, можливість протестувати 3G-інтернет та виграти цінні подарунки.

У проведенні гастрономічного фестивалю, який відбудеться 2-3 травня на території стародавнього Луцького замку, візьме участь перший 3G-оператор «Інтертелеком», який забезпечить доступ до високошвидкісного інтернету для всіх гостей фестивалю. Завдяки вільній Wi-Fi зоні, організованій на всій території замку, відвідувачі зможуть одразу ж ділитися враженнями від фестивалю з друзями та близькими.

У рамках розважальної програми фестивалю «Інтертелеком» створить комфортабельну лаунж-зону, де промоутери знайомитимуть усіх охочих з новинками телеком-обладнання та нададуть можливість протестувати 3G-інтернет.

Гості фестивалю візьмуть участь у майстер-класах, створюючи своїми руками невеликі пам'ятні сувеніри — листівки, магнітики із солоного тіста, екологічні дерев'яні вироби. Також «Інтертелеком» проведе лотерею, в ході якої шість переможців отримають у подарунок мобільні Wi-Fi-роутери.
Організатори зробили все для того, щоб відпочинок мешканців та гостей міста став незабутнім і смачним — у всіх сенсах. Спеціальне фестивальне меню, яке підготували представники кращих кафе та ресторанів Луцька, Рівного, Львова та Києва, порадує всіх любителів доброї кулінарії. Кухні під відкритим небом дивуватимуть публіку смачними ексклюзивними стравами — наприклад, інтерактивною піца-машиною.

«Фестивалі вуличної їжі — прекрасний вид молодіжного та сімейного дозвілля. Участь у подібних заходах — це чудова можливість підтримати розвиток організованого культурного відпочинку в Україні, — зауважив директор департаменту маркетингу і продажів компанії «Інтертелеком» Владислав Шульга. — Забезпечення якісним бездротовим інтернетом культурно-історичних місць, таких як древній Луцький замок, стало можливим завдяки тому, що саме ми — національний оператор зв'язку, який може забезпечити широкосмуговий доступ за технологією Wi-Fi у всіх регіонах країни»

«Ідея гастрономічного фестивалю зріла у нас давно, і, нарешті, втілилася у життя, — зазначає організатор «Lutsk Food Fest» Сергій Карпюк. — Хотілося б зазначити, що «Інтертелеком» надав нам неоціненну підтримку, забезпечивши територію Луцького замку прекрасним високошвидкісним інтернетом за технологією Wi-Fi. Сподіваємося, що ця співпраця продовжиться і в майбутньому».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter