Ялинка-бро, суворий янгол і пів пінгвіна: дивний святковий декор у Луцьку. ФОТО, ВІДЕО

13 Грудня 2019

Текст і фото: Міла РОСПОПА

Новий рік настає вже вдвітисячідвадцяте, а вам шалено хочеться чогось незвичного? Підбірка цікавого, красивого, химерного та відверто дивного святкового декору від «Таблоїду Волині» – те, що ви шукаєте.

Тут не буде солоденьких янголяток, милих сніжинок і приторних льодяників (хоча, кілька ніжних мишенят таки прослизнули в нашу підбірку). Ні, тут на вас чекає тільки гардкор.

Отже, янголи.

Якщо ви звикли бачити їх рожевощокими посміхненими носіями добра і радості, на вас чекає велике розчарування. Варшавський ринок знає інших янголів. Суворих типів і типинь азіатської зовнішності, які не з новорічних роликів знають, що таке справжнє життя. Ось один із них. Кількадесят гривень зроблять вашу новорічну ялинку по-справжньому суворою.


На «Варшавці» знайдеться декор і для тих, хто хоче кинути виклик суспільству і покласти під ялинку пригоршню нехороших пригод. Така тендітна і невинна на перший погляд Снігуронька у російському кокошнику натякає, що нудьгувати вам цього року точно не доведеться.

Наступним у нашій підбірці незвичних новорічних декорів є пінгвін-мавка. Дивний підсвічник, що в «робочому стані» затіняє собою свічку. Подаруй світло, ага. Знайти такого пінгвіна можна у магазинчику «Все від 1 гривні» поруч з Варшавським ринком.


Якщо ж навіть пінгвіни і мавки не справляють на вас враження і не дивують, зверніть увагу на цю ялинкову прикрасу із магазину «Десяточка». І спробуйте з'ясувати, кавун це чи гранат.


До категорії «незвичайне» ми дозволили собі додати це дерево з магазину «Лімбо» на вулиці Кравчука. А ще тут Санта Клаус, який намагається вдати лед-свічку, яка намагається вдати звичайну воскову свічку.

Тут ми на трохи відволічемося на святкову милоту. Як і обіцяли, тримайте солоденьких мишенят. І рожеву ялиночку. До речі, в такому вигляді вона вам обійдеться десь у 15-20 тисяч гривень. Але відчуття святкового тепла – безцінне, і точно вартує всіх ваших витрат. За мишенятками і ялинками заходьте у «Гарденію» на проспекті Перемоги.

Серед милоти вам варто звернути увагу на кипарис у штучному сніжку від магазину «le bouqet» на вулиці Грушевського.

Невеличкий відхід від тону оповіді ми зробили, аби підготувати вас до родзинки нашої незвичайної підбірки. Б'ють барабани, а ми презентуємо вам ЙОГО! Ялинка-бро від магазину Flora, що на першому поверсі «Там-Таму». Слова тут зайві. Просто погляньте на нього!

Ця підбірка містила незвичайні та відверто дивні предмети святкового декору, які ми вишуковували навмисно. Але, окрім них, ви знайдете багато цікавого для вашого свята у магазинах та торгових точках, які ми відвідали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАНДАРИНОВА ЗИМА: ЩО ПОЧІМ НА ЛУЦЬКОМУ РИНКУ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter