Торт від господині чи від закладу: що краще

22 Вересня 2019

В мережі щодня запитують, у кого замовити торт чи коровай. В коментарях дуже багато порадників: одні відправляють до сусідки, запевняючи, що вона випікає все з натуральних продуктів і кращого не знайдеш, інші – радять місцеві кондитерські та пекарні. Що обрати, щоб точно залишитися задоволеним?

Якщо ви замовляєте торт у фізичної особи вас може чекати багато сюрпризів:доступна ціна, гарне виконання, дійсно натуральні продукти, але жодної гарантії. За невеличку економію ви відмовляєтеся від продуктів з підтвердженою якістю та дотриманням санітарних норм під час приготування. Але, якщо ви замовляєте у дійсно талановитої сусідки-кондитерки, де можна на власні очі побачити весь процес – вітаємо, це знахідка!

Значно надійніше звертатися у спеціалізовані заклади, які щодня випікають торти та десерти різної складності. Маленькі кав’ярні, як «Ring Coffee», що у РЦ «Промінь», використовують виключно натуральні продукти. Адже це виробництво не націлене на продаж тисяч тортиків на день. Кожен десерт, який виходить з рук кондитера – витвір мистецтва, що радує смакові рецептори і дарує естетичну насолоду.

Місцеві кав’ярні-пекарні завжди турбуються про якість, бо ж втратити довіру значно легше, аніж завоювати її. Наприклад, у Ring Coffee в цілому дуже цікава стратегія роботи. Щодня з 20:00 тут починається повний розпродаж десертів із вражаючими знижками – з 20:00 всі десерти та готові тортики стають дешевшими на 30%, а з 22:00 – на 50%. Все для того, щоб вранці поставити на вітрину свіжі вироби.

Окрім готових смаколиків до кави тут можна замовити торт або коровай з індивідуальним дизайном під будь-яке свято. Приготує його досвідчена шеф-кухарка, випускниця кулінарної академії Ектора Хіменеса-БравоСвітлана Панько. Це стане гарною прикрасою вашого свята, що створить атмосферу та подарує гарний настрій гостям.

Ring Coffee знаходиться на четвертому поверсі РЦ «Промінь»

Працює кав’ярня щодня, з 8:00 до 23:00.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter