Смачно і корисно: новий тостовий хліб від ТМ «Теремно»

23 Березня 2020

Тостів багато не буває! Відтепер під ТМ «Теремно» у продажі є класичний «Європейський тост» та злаковий хліб для тостів «Фітнес». Таке розширення асортименту зумовлене позитивною динамікою продажів тостового хліба, а також постійним зростанням споживчого попиту на нові смаки.

Саме тому, після проведення маркетингових досліджень, було прийнято рішення про введення нового продукту, який отримав назву «Фітнес».
Цей хлібчик – справжнє джерело здоров’я, адже в його складі – ядра соняшнику, насіння льону, кунжут, пшенична клейковина, спельтове борошно, пшеничне солодове борошно, сушена морква.

М'які ароматні тости з хрумкою скоринкою – чудовий варіант для корисних ранкових бутербродів. Але не слід відмовлятися і від класичних білих пухких тостів – це справа смаку та настрою.

Споживач може вибирати: хліб «Європейський тост» чи хліб для тостів «Фітнес» від «Теремно» – легкі та пористі білі тости з хрумкою скоринкою чи пухкі скибочки з зернами та морквою. А щоб визначитися, потрібно скуштувати обидва.

Акуратні маленькі скибочки, яких в упаковці достатньо, аби приготувати смачні бутери для усієї сім’ї. Зручний розмір скибки, яка легко вміщується в руці, та неповторний смак – саме те, що потрібно для поживного сніданку чи перекусу. А ми, своєю чергою, нагадуємо, що для сніданку завжди можна знайти час. Вистачить всього 3 хвилини. Не варто починати свій день голодним. Їжте корисну їжу, дотримуйся балансу у всьому та мрійте!

Тостові хліби вже можна придбати у фірмовій мережі магазинів «Теремно», а також в інших магазинах та супермаркетах. Підприємство постійно працює над оновленням асортименту, тому зовсім скоро знову очікуйте на смачні новинки.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter