Рецепт від бармена: таємниці осінніх напоїв

12 Жовтня 2016
Осінь приходить вчасно і доречно, але водночас якось трохи несподівано і миттєво. Здається, ще вчора актуальними напоями були фруктові смузі та прохолодні коктейлі з льодом, а вже сьогодні, закутавшись у теплий плед, хочеться щогодинно заварювати собі ароматної кави та смачного гарячого шоколаду.

«Восени ми починаємо вводити в меню більше гарячих напоїв, оскільки холод за вікном надихає до комфортних посиденьок за склянкою чогось теплого. Внизу в нас розташована автомийка, тут часто кавують водії, тому ми намагаємося експериментувати і створюємо лінійку зігрівальних безалкогольних напоїв», – розповідають у ресторації «Black Gold».

Виявляється, глінтвейн може бути безалкогольним навіть на основі вина. Його виготовляють за принципом безалкогольного пива, відділяючи у спеціальному барабані алкоголь від самої рідини.



Серед алкогольних глінтвейнів у «BlackGold» можна спробувати класичний, апельсиновий та яблучний.

Ексклюзивно восени у закладі з’являється чай із зернами анісу, заспокійливі напої з м’яти та меліси, різні варіації на тему темного та білого гарячого шоколаду з додаванням горіхів, глазурі, сиропів тощо.

Яблучка, сердечка, листочки, лебеді – всі ці веселі елементи декору можуть з’явитися на ваших напоях, оскільки бармени тут люблять дарувати гостям приємні емоції та позитивний настрій.



«Насправді дуже приємно отримувати каву із метеликом чи трояндочкою, це миттєво робить день гостя кращим. Нещодавно навпроти бару сиділи дві не дуже веселі дівчини, їм подали «Латте» із намальованими ромашечками, і відразу з’явилися усмішки», – ділиться бармен Олег.

Розповідає, що усі аспекти створення алкогольних коктейлів вивчає ціла наука мікологія, адже деякі соки у поєднанні з міцними напоями не смакують. До слова, немає точної кількості видів алкоголю, котрі можна змішувати в одному коктейлі, все залежить від професіоналізму та фантазії бармена.



Олег пояснює, що, наприклад, шоти – це поєднання переважно трьох-чотирьох видів алкоголю, але йому доводилося бачити на майстер-класах мікси навіть із двадцяти найменувань міцних напоїв.

Виявляється, також, що вміти робити усілякі перформанси з шейкерами для бармена необов’язково, це радше його хобі.



«Коли маєш вільний час, то можна стояти склавши руки, а можна вчитися чогось нового, пробувати гратися з малюнками на напоях, із шейкером, змішувати смаки та поєднувати кольори», – ділиться Олег, бармен вже із 10-річним стажем.

А ще каже, що серед напоїв для себе зазвичай обирає вина, а готувати найбільше любить ароматний капучино, який і зварив спеціально для «Таблоїда Волині», прикрасивши елегантним лебедем у пишній пінці.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter