Натуральні спеції та вакуум: як коптять м’ясо у «Там Там Сімейні традиції». ФОТО

18 Лютого 2020

У гіпермаркеті «Там Там Сімейні традиції» особливої уваги заслуговує продукція власного виробництва. Контроль якості, традиційна рецептура та великий асортимент виробів – ось те, над чим технологи гіпермаркету працюють щодня.

Власне виробництво у «Там Там Сімейні традиції» представлене цехами: охолоджене м’ясо, коптильня, пекарсько-кондитерський цех, гаряча та холодна кулінарія.

Гордістю «Там Там Сімейні традиції» є коптильня.

«Ми коптимо м’ясо, курку, язики, філе, ковбаси… Загалом у нас є 60 позицій копчення», – розповіли у гіпермаркеті.

Коптять м’ясо на натуральній щепі фруктових дерев – груші, вишні. Продукція перед копченням маринується у натуральних спеціях. Час маринування та копчення виробів залежить від технології приготування певного виду м’яса.

Копчення виробів відбувається у коптильному вакуумному апараті Rex Pol польського виробництва, який призначений для гарячого та холодного копчення.

У гіпермаркеті розповіли, що продукція щодня свіжа, бо відвідувачі знають, що вона смачна та якісна, тож розкуповують її швидко.

«Ми працюємо на гостя, саме тому якість та свіжість виробів для нас – на першому місці. Купуй те, що любиш! Люби те, що купуєш!», – зауважили у «Там Там Сімейні традиції».


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter