Книги відгуків луцьких закладів: від прокльонів до чотиризначних гонорарів

06 Грудня 2015
Текст: Ілона ЛІБЕРМАН, Анастасія СЕМЕНЮК

Книгу, куди кожен відвідувач кожного бару/кафе/ресторану може вписати свої зауваження чи пропозиції, повинні приносити на першу вимогу.

«Таблоїд Волині» уже розглядав такі записи у закладах, що розташовані на вулиці Лесі Українки у Луцьку. Цього разу вирішили перевірити найбільший спальний мікрорайон міста – 33-ій квартал.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Книги відгуків луцьких КаБаРе: зізнання в коханні, вірші й малюнки

Майже в усіх закладах нас зустрічали привітно. Щоправда, зазвичай офіціанти бігли кликати на допомогу адміністратора.

У ресторані болгарської кухні «Чевермето» першою реакцією на прохання показати книгу відгуків було: «А нашо?!». А от у кав’ярні «Франс.уа» бариста з посмішкою подала книгу, ніби була абсолютно впевнена – написати можуть тільки хороше. Адміністратор «New-York-Street-Pizza» попросила журналістське посвідчення, а у ресторані «Da Vinсi» книга скарг і побажань – утаємничена й зачинена в кабінеті директора, тому глянути на неї ми так і не змогли.

Ревізію записів, які лишили відвідувачі місцевих КаБаРе, розпочали із піцерії «Solo Pizza», що розташована на проспекті Молоді. На прохання показати книгу відгуків офіціант розгублено почимчикував виконувати почуте.

У книзі знайшлося кілька цікавих дописів. Приміром, один із попросив в такий офіційний спосіб «Зробити щось!», щоб wi-fi був потужним, як і у сусідів. Можливо, він і сам живе неподалік, і хоче користуватися такою «халявним» інтернетом зі своєї спальні?..

[caption]
«Solo Pizza»[/caption]

Впадає в око відгук, розписаний на дві сторінки 24 серпня цього року. У клієнта – претензії до розміру літер у чекові. «Пане власнику – прохання додавати лупу – Ви що, спеціально так придумали, щоб не бачили що нараховується?! Дуже прошу, щоб не лише «Слава Україні» читалося, а все решту – особливо гроші. Якщо Ви не заброда, а українець – змініть, будь ласка, відношення до клієнта».

[caption]
«Solo Pizza»[/caption]

Багато відвідувачів «Джем кафе» наголошують на хорошій атмосфері закладу, дякують персоналу і навіть вітають з Новим роком. Кілька відвідувачів одночасно поскаржилися на якість м’яса і навіть пригрозили експертизою. Ще кільком гостям не сподобалось обслуговування офіціантки Анни, яка «без настрою і не посміхається».

[caption]
«Джем кафе»[/caption]

У «Чевермето» відвідувачі залишали в основному хороші відгуки, а незаперечним лідером симпатій гостей став офіціант Міша.

[caption]
«Чевермето»[/caption]

У піцерії «Теревені» в книзі знайшли лише два записи і обидва – негативні. Один відвідувач «їв піцу з волоссям», а іншому не принесли решту.

[caption]
«Теревені»[/caption]

У пабі «Горище» відвідувачі жалілись на відсутність терміналу і дуже повільне обслуговування. Знайшлися і ті, хто назвав заклад «еталоном обслуговування в Україні». Ще одна відвідувачка виявила волосину у соусі і побажала власнику, щоб його «обслуговували лікарі так, як сьогодні подбали тут про нас».

[caption]
«Горище»[/caption]

Після такого «засилля» невдоволених відгуків, книга кав’ярні «Франс.уа» навіть здивувала відсутністю негативних коментарів. Хоча місце невеликим зауваженням знайшлося і тут. Відвідувачі малювали на серветках та дякували персоналу, а скарги мали специфічний характер, наприклад – «Так смачно, що я аж губу вкусив!».

[caption]
«Франс.уа»[/caption]

Справжньою книгою творчості виявилися відгуки, залишені у кафе «Хурма». Тут – і подяки, і зауваження, і пропозиції, а ще – багато незрозумілої писанини.

[caption]
«Хурма»[/caption]

Через книгу відгуків – передають короткі привіти, а також просять вибачення за попередні дописи та радять преміювати офіціантку, бармена й адміністратора. На іншій сторінці тим же працівникам відвідувачі роблять інтимне зауваження. «Ваш бармен і офіціантка Віка не принесли замовлення. Стояла цілувалася з барменом, на клієнтів не звертали уваги. Не задоволені!», – написали очевидці.

[caption]
«Хурма»[/caption]

У книзі відгуків молодіжного «Ровер-кафе» погані відгуки відсутні, записані лише приємності. «Завжди дівчата на своєму місці. Гарні, прекрасні. Ми приходимо щоб бачити їх», – кажуть клієнти.

[caption]
«Ровер-кафе»[/caption]

З книги відгуків піцерії «Presto Pizza» можна дізнатися, як «гарно» починає день 21-річний відвідувач Сергій, та яка екзотична піца наштовхнула на думку, що треба кликати в заклад «Ревізора».

[caption]
«Presto Pizza»[/caption]
[caption]
«Presto Pizza»[/caption]

Чимало закладів харчування і відпочинку розташовані в торговому центрі «ПортCity». Заглянути в книгу відгуків спершу завітали у ресторацію швидкого харчування «Брама». «Тут хочеться сміятися і плакати», – залишив враження один із гостей.

[caption]
«Брама»[/caption]

Персонал закладу «New-York-Street-Pizza» прискіпливо стежив за процесом вивчення книги. В одному із дописів відвідувачі висловили саркастичну «подяку» барменові: «Обслуговування Ваше храмає на дві ноги»! Зате офіціанту Вікторії просять виписати премію 1000 доларів.

[caption]
«New-York-Street-Pizza»[/caption]

Персонал «Best Burger» мав намір телефонувати керівництву у відповідь на наше прохання, проте зрештою вдалося вмовити дати погортати книгу відгуків, адже вона повинна бути загальнодоступною для усіх бажаючих.

У дописах радять надати премію касирам за те, що вони «кіці», а фанат «Сoca-Сola» обурюється, що в автоматі знову немає улюбленого напою.

[caption]
«Best Burger»[/caption]

Касир закладу «Беники Вареники» на прохання подати Книгу скарг байдуже запитала: «Це ви про кухню хочете написати?». З реакції видалося, що такі прохання у цьому закладі – звичні. Почитавши дописи, з’ясувалося, що гостей турбує не знахідка волосся в салатах, а цілі жмути волосся! У контексті цього кухарям радять носити хустинки або ж придбати зміцнюючий шампунь.

[caption]
«Беники Вареники»[/caption]

У «Челентано Pizza» з’ясувалося, що нещодавно тут залишив відгук наш колега, журналіст газети «Дорожній Контроль Вінниці». Руслан щиро вдячний за можливість підзарядити телефон, тому пише: «Нехай Господь Бог поблагословить Вас!»

Також відвідувачі закладу цінують тих, хто правильно вміє готувати коктейлі, а деякі – пропонують інноваційні ідей для розвитку кафе.

[caption]
«Челентано Pizza»[/caption]

У фаст-фуді «КРИЛА» Олеська і Катюха дякують за чудову атмосферу: «Приємно бачити Ваш усміхнений персонал, який «талкає» ваші крильця».

[caption]
«КРИЛА»[/caption]

У дитячому клубі «Figli Migli» – переважно, хороші відгуки. Однак є й одне прохання-зауваження – не обділяти увагою дітей-інвалідів.

[caption]
«Figli Migli»[/caption]

У боулінг-клубі «Strike City» гості поставили оцінки персоналу і попросили оштрафувати бармена за неправильно зварене горнятко «американо».

[caption]
«Strike City»[/caption]
[caption]
«Strike City»[/caption]

***
«Таблоїд Волині» дякує усім закладам за можливість переглянути дописи у книгах відгуків. Ми переконані: поодинокі коментарі не можуть вичерпно характеризувати те чи інше місце для відпочинку, а лише повинні бути «маячками» для власників і для прийняття ними правильних рішень, аби сервіс ставав кращим, а їжа – смачнішою.
0

Читати ще

Коментарі

Пияк

Зайдіть в бар Меркурій, що на

Марина

Клас! Насміялася

Сергій

Луцьк вечірній на

Алла

Стоматологічний центр "Грація

Я не робот

на пр. Молоді не сподобалось

Я не робот

це я про чевермето.

Я не робот

Так що, пане власник

Анонім

Нещодавно відвідали заклад

Оксана

Сьогодні була в кафе брама. Замовила піццу маргариту. чекала недовго коли її принесли вона була невгарному вигляді. По перше-була підгорівша без смаку і вразило те що порізали туди гнилі помідори що немоджна було її їсти. Жах за таку ціну яв іншому кафе зїлаб кращу піццу.

111

Рекомендую кафе Теревені дуже класна піцца ісмачна

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter