Книги відгуків луцьких закладів: від прокльонів до чотиризначних гонорарів

06 Грудня 2015
Текст: Ілона ЛІБЕРМАН, Анастасія СЕМЕНЮК

Книгу, куди кожен відвідувач кожного бару/кафе/ресторану може вписати свої зауваження чи пропозиції, повинні приносити на першу вимогу.

«Таблоїд Волині» уже розглядав такі записи у закладах, що розташовані на вулиці Лесі Українки у Луцьку. Цього разу вирішили перевірити найбільший спальний мікрорайон міста – 33-ій квартал.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Книги відгуків луцьких КаБаРе: зізнання в коханні, вірші й малюнки

Майже в усіх закладах нас зустрічали привітно. Щоправда, зазвичай офіціанти бігли кликати на допомогу адміністратора.

У ресторані болгарської кухні «Чевермето» першою реакцією на прохання показати книгу відгуків було: «А нашо?!». А от у кав’ярні «Франс.уа» бариста з посмішкою подала книгу, ніби була абсолютно впевнена – написати можуть тільки хороше. Адміністратор «New-York-Street-Pizza» попросила журналістське посвідчення, а у ресторані «Da Vinсi» книга скарг і побажань – утаємничена й зачинена в кабінеті директора, тому глянути на неї ми так і не змогли.

Ревізію записів, які лишили відвідувачі місцевих КаБаРе, розпочали із піцерії «Solo Pizza», що розташована на проспекті Молоді. На прохання показати книгу відгуків офіціант розгублено почимчикував виконувати почуте.

У книзі знайшлося кілька цікавих дописів. Приміром, один із попросив в такий офіційний спосіб «Зробити щось!», щоб wi-fi був потужним, як і у сусідів. Можливо, він і сам живе неподалік, і хоче користуватися такою «халявним» інтернетом зі своєї спальні?..

[caption]
«Solo Pizza»[/caption]

Впадає в око відгук, розписаний на дві сторінки 24 серпня цього року. У клієнта – претензії до розміру літер у чекові. «Пане власнику – прохання додавати лупу – Ви що, спеціально так придумали, щоб не бачили що нараховується?! Дуже прошу, щоб не лише «Слава Україні» читалося, а все решту – особливо гроші. Якщо Ви не заброда, а українець – змініть, будь ласка, відношення до клієнта».

[caption]
«Solo Pizza»[/caption]

Багато відвідувачів «Джем кафе» наголошують на хорошій атмосфері закладу, дякують персоналу і навіть вітають з Новим роком. Кілька відвідувачів одночасно поскаржилися на якість м’яса і навіть пригрозили експертизою. Ще кільком гостям не сподобалось обслуговування офіціантки Анни, яка «без настрою і не посміхається».

[caption]
«Джем кафе»[/caption]

У «Чевермето» відвідувачі залишали в основному хороші відгуки, а незаперечним лідером симпатій гостей став офіціант Міша.

[caption]
«Чевермето»[/caption]

У піцерії «Теревені» в книзі знайшли лише два записи і обидва – негативні. Один відвідувач «їв піцу з волоссям», а іншому не принесли решту.

[caption]
«Теревені»[/caption]

У пабі «Горище» відвідувачі жалілись на відсутність терміналу і дуже повільне обслуговування. Знайшлися і ті, хто назвав заклад «еталоном обслуговування в Україні». Ще одна відвідувачка виявила волосину у соусі і побажала власнику, щоб його «обслуговували лікарі так, як сьогодні подбали тут про нас».

[caption]
«Горище»[/caption]

Після такого «засилля» невдоволених відгуків, книга кав’ярні «Франс.уа» навіть здивувала відсутністю негативних коментарів. Хоча місце невеликим зауваженням знайшлося і тут. Відвідувачі малювали на серветках та дякували персоналу, а скарги мали специфічний характер, наприклад – «Так смачно, що я аж губу вкусив!».

[caption]
«Франс.уа»[/caption]

Справжньою книгою творчості виявилися відгуки, залишені у кафе «Хурма». Тут – і подяки, і зауваження, і пропозиції, а ще – багато незрозумілої писанини.

[caption]
«Хурма»[/caption]

Через книгу відгуків – передають короткі привіти, а також просять вибачення за попередні дописи та радять преміювати офіціантку, бармена й адміністратора. На іншій сторінці тим же працівникам відвідувачі роблять інтимне зауваження. «Ваш бармен і офіціантка Віка не принесли замовлення. Стояла цілувалася з барменом, на клієнтів не звертали уваги. Не задоволені!», – написали очевидці.

[caption]
«Хурма»[/caption]

У книзі відгуків молодіжного «Ровер-кафе» погані відгуки відсутні, записані лише приємності. «Завжди дівчата на своєму місці. Гарні, прекрасні. Ми приходимо щоб бачити їх», – кажуть клієнти.

[caption]
«Ровер-кафе»[/caption]

З книги відгуків піцерії «Presto Pizza» можна дізнатися, як «гарно» починає день 21-річний відвідувач Сергій, та яка екзотична піца наштовхнула на думку, що треба кликати в заклад «Ревізора».

[caption]
«Presto Pizza»[/caption]
[caption]
«Presto Pizza»[/caption]

Чимало закладів харчування і відпочинку розташовані в торговому центрі «ПортCity». Заглянути в книгу відгуків спершу завітали у ресторацію швидкого харчування «Брама». «Тут хочеться сміятися і плакати», – залишив враження один із гостей.

[caption]
«Брама»[/caption]

Персонал закладу «New-York-Street-Pizza» прискіпливо стежив за процесом вивчення книги. В одному із дописів відвідувачі висловили саркастичну «подяку» барменові: «Обслуговування Ваше храмає на дві ноги»! Зате офіціанту Вікторії просять виписати премію 1000 доларів.

[caption]
«New-York-Street-Pizza»[/caption]

Персонал «Best Burger» мав намір телефонувати керівництву у відповідь на наше прохання, проте зрештою вдалося вмовити дати погортати книгу відгуків, адже вона повинна бути загальнодоступною для усіх бажаючих.

У дописах радять надати премію касирам за те, що вони «кіці», а фанат «Сoca-Сola» обурюється, що в автоматі знову немає улюбленого напою.

[caption]
«Best Burger»[/caption]

Касир закладу «Беники Вареники» на прохання подати Книгу скарг байдуже запитала: «Це ви про кухню хочете написати?». З реакції видалося, що такі прохання у цьому закладі – звичні. Почитавши дописи, з’ясувалося, що гостей турбує не знахідка волосся в салатах, а цілі жмути волосся! У контексті цього кухарям радять носити хустинки або ж придбати зміцнюючий шампунь.

[caption]
«Беники Вареники»[/caption]

У «Челентано Pizza» з’ясувалося, що нещодавно тут залишив відгук наш колега, журналіст газети «Дорожній Контроль Вінниці». Руслан щиро вдячний за можливість підзарядити телефон, тому пише: «Нехай Господь Бог поблагословить Вас!»

Також відвідувачі закладу цінують тих, хто правильно вміє готувати коктейлі, а деякі – пропонують інноваційні ідей для розвитку кафе.

[caption]
«Челентано Pizza»[/caption]

У фаст-фуді «КРИЛА» Олеська і Катюха дякують за чудову атмосферу: «Приємно бачити Ваш усміхнений персонал, який «талкає» ваші крильця».

[caption]
«КРИЛА»[/caption]

У дитячому клубі «Figli Migli» – переважно, хороші відгуки. Однак є й одне прохання-зауваження – не обділяти увагою дітей-інвалідів.

[caption]
«Figli Migli»[/caption]

У боулінг-клубі «Strike City» гості поставили оцінки персоналу і попросили оштрафувати бармена за неправильно зварене горнятко «американо».

[caption]
«Strike City»[/caption]
[caption]
«Strike City»[/caption]

***
«Таблоїд Волині» дякує усім закладам за можливість переглянути дописи у книгах відгуків. Ми переконані: поодинокі коментарі не можуть вичерпно характеризувати те чи інше місце для відпочинку, а лише повинні бути «маячками» для власників і для прийняття ними правильних рішень, аби сервіс ставав кращим, а їжа – смачнішою.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter