Як у Луцьку відгуляли другий день Фестивалю пива і м’яса. ФОТО

28 Липня 2019

Фото: Юлія КОЦЮБА

Другий та заключний день Фестивалю пива і м’яса у Луцьку добігає кінця. Протягом 27-28 липня масштабна гастроподія зібрала на території Луцького замку чимало прихильників насиченого відпочинку та любителів смачно поїсти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СМАЧНО ДО СЛІЗ: ЯК МИНУВ ПЕРШИЙ ДЕНЬ ФЕСТИВАЛЮ ПИВА І М'ЯСА У ЛУЦЬКУ. ФОТО

На фестивалі були представлені страви та напої 26 резидентів з Волинської, Рівненської, Львівської, Київської, Черкаської та Одеської областей. Кулінарні шедеври з м’яса, крафтові сири, грузинська випічка, широкий асортимент найрізноманітнішого пива та багато іншого – кожен гість на фесті міг знайти страву та напій собі до смаку.

Також протягом двох днів відвідувачів розважали інтенсивною музичною та розважальною програмами. На території замку грали місцеві гурти та запрошені виконавці з інших міст, а в перервах між виступами відбувалися конкурси та розіграші призів.

Як відгуляли другий день Фестивалю пива і м’яса у Луцьку – дивіться у фотозвіті «Таблоїда Волині»:


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter