Де у Луцьку замовити смачний торт, а готовий – взяти зі знижкою

14 Серпня 2019

Затишна кав’ярня-пекарня «Ring Coffee» щодня запрошує лучан на ароматну каву з десертом – завжди свіжим та смачним. В цьому місці з усією відповідальністю та дуже оригінально підходять до питань якості.

Щоб завжди у холодильній вітрині стояли виключно свіжі торти та десерти, у Ring Coffee запровадили спеціальну пропозицію для лучан. Вже кілька місяців поспіль у закладі діють неймовірні знижки на усі смаколики: після 20:00 – зі знижкою 30%, а після 22:00 – дешевше на 50%. Все лише для того, щоб вранці знову пропонувати лучанам тільки найсвіжіші, щойно випечені десерти.

Окрім того, тут завжди можна попередньо замовити торт або кенді бар для свого свята, який приготує шеф-кондитер закладу Світлана Панько – випускниця кулінарної академії Ектора Хіменеса-Браво. У її арсеналі – безліч смачних рецептів та оригінальних ідей декору. Тому ви можете бути впевнені – десерт стане незабутнім акцентом і запам’ятається не лише витонченим смаком.

А ще тут потурбувалися про тих, кого свято застало зненацька – з 8:00 ранку і по 23:00 в наявності завжди є смачні вже готові торти. Тому в будь-який час ви будете готові до свята.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter