«Чевермето» на «Lutsk Food Fest» годує соковитим м’ясом

29 Червня 2015
Покуштувавши страви від ресторану болгарської кухні «Чевермето» на першому фестивалі вуличної їжі «Lutsk Food Fest», лучани відкрили для себе нову яскраву сторінку в гастрономії. Вишукані м’ясні страви потішили як справжніх гурманів, так і менш вимогливих поціновувачів кулінарного мистецтва.

Тож не дивно, що на другому гастрономічному фесті, що проходить у Луцькому замку, біля мобільної кухні «Чевермето» зібралися любителі справжнього м’яса. Багато-хто вже навіть вивчив складні болгарські назви страв ‒ впевнено замовляють карначе та кюфте.

На «Lutsk Food Fest. Picnic» ресторан «Чевермето» представив м’ясні страви-візитівки закладу: смачні й ароматні ковбаси, котлети та реберця-гриль. Подбали й про тих, кому до смаку легша їжа: подавали шашлик з курки, шопський болгарський салат та салат з капусти. Хорошим додатком до основної страви стала картопля-фрі.

А от коронною стравою «Чевермето» на фуд фесті по праву можна вважати шашлик за старовинним болгарським рецептом. Він відрізняється від класичного кавказького й вірменського шашлика тим, що дуже соковитий. Все завдяки особливому способу маринування й приготування.

Директор «Чевермето» Володимир Якимчук розповів, що продукцію для страв замовляють лише у перевірених постачальників, з якими працюють не один рік, а усі спеції для маринадів та соусів привозять спеціально з Болгарії. На фестивалі їжі страви готують на мангалі, який по-болгарськи називається «скара».

«На жаль, ми не можемо тут використати увесь свій потенціал й продемонструвати усе, що вміємо смачно готувати, адже можливості мобільної кухні дещо обмежені. Однак, завітавши до ресторану «Чевермето» кожен зможе сповна оцінити й насолодитися вишуканими болгарськими стравами», ‒ каже Володимир Якимчук.

Ресторан «Чевермето» достойно заявив про себе вже давно й продовжує тримати марку. Обидва фестивалі вуличної їжі «Lutsk Food Fest» лише ще раз підтвердили це.


Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Дмитро КУХАРУК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter