«Знайшов спосіб з*батися»: відомий комік розповів, як втік з України під час війни

06 Березня 2023

Український стендап-комік та учасник подкасту Srakadupa Андрій Щегель відверто заявив, що під час повномасштабної війни він зумів втекти з України в Туреччину.

Про це він заявив під час розмови з Романом Скрипіним, передає ТСН.

«Я в Туреччині. З*бався, як пацюк. У мене три повістки. Мої повістки – це дві з Рахова і одна з Надвірної. Я не боюсь воєнкомів… Визначаю себе як вільну людину. Зрозумів, що мені некомфортно і що я більше не можу і знайшов собі спосіб з*батися і пожити в комфортній психологічній обстановці», – сказав Щегель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НАЦІОНАЛЬНЕ ВИЗВОЛЕННЯ ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ»: СТЕНДАПЕР АНДРІЙ ЩЕГЕЛЬ ПІДКОРИВ ЛУЦЬК. ФОТО

Комік додав, що таким чином він «попіклувався про своє здоров'я» і «реалізував своє право на ох*єнне життя».


Розповів Щегель й про те, як йому вдалося виїхати, оскільки під час війни чоловіків з країни не випускають. За словами коміка, він отримав дозвіл на виїзд з країни як артист:

«Так я артист. Я репрезентую Україну за кордоном. Мені виїзд робили такі рахіти, які робили його два місяці, бо вони не можуть скласти букви за порядком. У дозволі на виїзд нас виїжджало шість людей, а виїхало п'ять, бо прізвище одного неправильно написали. Так що це все робиться, і дуже легко», – прокоментував артист.

Він також заявив, що у нього є цілий план, куди він вирушить далі, оскільки у Туреччині він може перебувати лише 90 днів. У планах Щегеля поїхати до Албанії на два місяці, він планує тур Європою, а потім заїхати на Балі та «ще кудись, де можна бути без документів».

Стосовно того, що наразі багато хлопців захищають Україну і віддають своє життя, щоб він потім міг повернутися до країни, яка перемогла, Щегель, який за плечима має військове училище, відповів:

«Я виходжу з того, що це вибір хлопців – гинути. Я щиро співчуваю кожному, хто вимушений зараз боронити Україну, бо він її любить і щиро співчуваю Україні, що вона переживає найжахливішу трагедію у своїй історії», - сказав Щегель.


Цього разу одіозний гуморист вирішив ще раз прокоментувати свій вчинок. У черговому відео на ютубі Щегель звинуватив людей у тому, що вони не підтримали його та полив брудом кожного українця.

«Це найжорсткіший цирк! Як я взагалі можу читати новини, сподіваючись на отримання будь-якої інформації, після того, що відбулося. Україна — й**аний цирк з попаяними дебілами, в яких нема шансів на цивілізоване життя, взагалі ніяке. Люди - й**ані щури, які не можуть включити голову, заперечити, підтримати і щось робити. Вони абсолютно залежні п*дори, які трясуться за пиріжок з г*вном, аби тільки в них не забрали громадянство, яке ні на що не здатне. Я схиляюся, що це фестиваль долб*обів, де все базується на заздрості», - промовив Щегель.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter