«Національне визволення однієї людини»: стендапер Андрій Щегель підкорив Луцьк. ФОТО

29 Жовтня 2021

Нещодавно у ГаРмИдЕр ангар-stage відбувся виступ популярного стендапера Андрія Щегеля.

«Національно-визвольний сольник» – так називається новий матеріал, з яким комік відправився у тур українськими містами. Патетичний за характером і саркастичний за змістом виступ по-справжньому підкорив луцьку публіку.

На розігріві у Андрія Щегеля виступив Влад Капиця, якого луцькі прихильники чекали в ангарі ще минулого місяця. Тоді Капиця мав «розігрівати» зал перед виступом Єгора Шатайла, втім, за словами останнього, Влада на той час «спіткав апендицит».


«Радий бути у вас – у серці Волині і жлобства. Вас майже обігнало Рівне, але там мене ще не на**бували», – розповідаючи про непорозуміння з Booking, привітався Капиця.

Стендапер пускався у роздуми про українські міста, активно спілкувався з глядачами та навіть обговорював з ними рівень смішності своїх бітів.

Андрій Щегель увірвався на сцену ефектно – оголив торс і змусив зал танцювати.

«Я написав сольник українською не тому, що переживаю за долю батьківщини. У мене борг перед Монобанком 40 тисяч гривень. Якби я переживав за долю батьківщини, я був би в АТО, хоча б зі стендапом. Але 40 тисяч боргу працює саме так – з’являється натхнення. Так що це національне визволення однієї людини. Нація буквально об’єдналася, щоб врятувати мене з-під ярма Монобанку», – пояснив суть нового сольника Щегель.


В одному з фрагментів виступу стендапер наголосив, що його не турбує, чи будуть його жарти смішними для публіки. Втім щодо луцької аудиторії можна було не сумніватися – зал вибухнув істеричним реготом вже на перших хвилинах виступу.

«"Випередив свій час" – це найкраще формулювання для виправдання х**ні. "Я твій адвокат, і ось, що ти скажеш у суді: ти не збив ту жінку на смерть. Ти був за два квартали від неї, але випередив свій час, і малу розірвало від просторової аномалії"».

Щегель не жартує на актуальні теми і чесно зауважує, що написання нового матеріалу супроводжувалося марним переконуванням себе в тому, що йому на щось не начхати.

«Україна – найкраща країна у світі. Коли ти в хорошому настрої», – каже комік.

Замість очікуваної «актуалочки» у «Національно-визвольному сольнику» можна почути безліч неймовірно смішних замальовок з життя автора. Андрій Щегель жартує про мотоцикли і смерть, про сімейний спадок і квартиру, яку він намагався продати архетиповій Валєнтіні, яка скрізь бачила підступ.


Особливо бурхливо зал сприйняв розповідь про машину «Жигулі», «щасливим» володарем якої є стендапер.

«ВАЗ-2107 описують як модифіковану люкс-версію автомобіля ВАЗ-2105. Я не їздив за кермом п’ятірки, але якщо сімка – це її модифікована люкс-версія, то що там з цією п’ятіркою?! У мене є декілька версій. Перша – ти їдеш стоячи з тією ж висотою даху. Друга – машина їде тільки прямо, і ти вимушений їздити з корєшами, щоб на поворотах повертати її у потрібному напрямку. І третє – ти їдеш, а тебе з заднього сидіння трошки душить мужик».

Наостанок Андрій Щегель змусив зал несамовито скандувати «Кросфіт! Кросфіт!», проголосивши його новою національною ідеєю. Небувале піднесення завершилося колективним виконанням сумної народної пісні «Сонце низенько, вечір близенько».

Після (зовсім незапланованого) виклику на біс глядачі обговорили з Щегелем останні луцькі новини.

«Луцьк, мені у вас сподобалося, ви просто красунчики. Ви у сердечку назавжди», – завершив виступ стендапер.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter