Жорик-обжорик: що сталося з поросям після скандальних розваг у Заборолі. ВІДЕО

28 Серпня 2019

Нещодавно відео зі святкування Дня села у волинському Заборолі викликало неабиякий дисонанс. Під час одного з конкурсів двоє жінок ледь не розірвали живе порося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАРВАРСЬКІ РОЗВАГИ: ЩОБ ВИГРАТИ У КОНКУРСІ, ВОЛИНСЬКІ СЕЛЯНИ ЛЕДЬ НЕ РОЗІРВАЛИ ПОРОСЯ. ВІДЕО

Пізніше стала відомою подальша доля тварини, розповідає «РадіоТрек». Після ветеринарного обстеження у поросяти не виявили травм. Наразі він знаходиться на утриманні мами однієї з учаниць конфлікту. За хороший апетит нова господарка Алла Ліщук назвала його Жориком-обжориком. У діях доньки вона нічого погано не вбачає.

«Ну чого ж занадто – конкурс є конкурс. Тут таке – хто переможе. Як вона його спіймала перша, то й не хотіла відпустити, а там тягнули», – каже жінка.

Через скандал у заборольській сільраді вирішили скасувати подібну розвагу під час святкування Дня села у 2020 році. Сільське керівництво здивоване, що випадок набув такого розглолосу.

«Зараз ви переймаєтеся долею поросяти, а ви не відчуваєте, який тиск моральний і нападки на сім’ї організаторів, сільського голову і тих, хто організовує свято? А там в оргкомітеті було п’ятнадцять чоловік, які писали сценарій», – зазначив член виконкому Заборольської ОТГ Валерій Міщук.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter