Успішно!

Замість сміттєзвалища маєток: оприлюднили статки голови апеляційного суду Волині.ВІДЕО

Статки голови апеляційного суду Волині Петра Філюка оприлюднив PROSUD

Статки голови апеляційного суду Волині Петра Філюка оприлюднив PROSUD, проект, спрямований на контроль діяльності суддів та активізацію суспільства, задля очищення судової системи від непорядних суддів.

«Знайомтесь, голова Апеляційного суду Волинської області – Петро Філюк.

Він безкоштовно отримав 6 земельних ділянок загальною площею – 2.5 ГА під Луцьком. За його словами дані ділянки були сміттєзвалищем, а він привів їх до ладу. Як дані ділянки виглядають зараз, а також пояснення судді дивіться в нашому відео.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України взяла паузу в оцінюванні судді Філюка.

Нагадуємо, що згідно ст.126 Конституції України суддя, який не може підтвердили законність набуття майна – підлягає звільненню», – пише  PROSUD.

Коментарі

лучанка:

нічого дивного. Хороша зарплата, хороший будинок. Він же яка величина. А якщо хтось сидить і нічого не робить, то не треба заздрити людям, які все життя працюють. Удачі.

11 Жовтня 2018, 20:44

льова:

активісти позаганяйте всіх в бараки. Це ваша політика. Ви повинні знати, що люди вчилися для того, щоб щось досягти, а тупим немає чого заглядати у чужу хвіртку, він там нічого все рівно не побачить.

11 Жовтня 2018, 20:46

Ха-ха-ха:

Покажіть ще посадовців, які на зарплату побудували маєтки Так зарплата хороша, але і потребує він більше ніж отримує. Так що коментарі недоречні, добре всі все розуміють....

12 Жовтня 2018, 00:42

віто:

- Золотой ты человек, Юрий Венедиктович, отдохнуть тебе надо!<br/>- Некогда мне отдыхать, о народе думаю!

12 Жовтня 2018, 18:25

Додати новий коментар