Винуватиця скандальної вечірки у Куршевелі назвала її «актом демонстрації нескореності українського народу». ФОТО

15 Січня 2023

Організаторка скандальної вечірки у Куршевелі Аліна Варакута, яка гучно відсвяткувала свій день народження під трек «Вова, ї*аш їх, бл**ь», назвала подію «актом демонстрації нескореності українського народу».

Спочатку для виправдання своїх дій жінка писала, що «має право святкувати свій день народження так, як захоче». Однак вже пізніше у своєму Телеграм-каналі Варакута опублікувала серію скрінів з Інстаграм, де розповіла, що через вечірку вона отримала багато хейту в українців, і це її дуже засмучує. При цьому наголосила, що з початку вторгнення росіян на Україну ніколи про це не мовчала, а розповідала про війну в Україні у своїх соцмережах і що день народження святкувала «на особисті статки, зароблені чесною працею».

«Якщо хтось з українців зараз оновить стару машину на нову – він теж буде винуватий? Сума, що за час війни пішла від мене на допомогу Україні, значно більша за витрачені на святкування гроші», – написала Варакута.

Крім того, дівчина пояснила, чому святкування дня народження було з прапором України та під українську пісню.

«Та тому, що зараз кожне свято українця – чи то Новий рік, чи то день народження – повʼязано з одним бажанням – перемоги. І це був акт демонстрації нескореності українського народу в будь-які часи. І нам не було страшно, що на цьому курорті можуть бути росіяни і може виникнути якийсь конфлікт, бо наша позиція – категорична», – заявила вона.

Варакута також зазначила, що виросла в простій родині та росла на Троєщині.

«Все, чого я досягла у своєму житті – я досягла своїми зусиллями. Ніяких "державних коштів" у руках я ніколи не тримала», – йдеться в сторіс.

Дівчина додала, що знаходиться за кордоном, оскільки її робота, яка «на 100% пов'язана з доступом до інтернету 24/7, в Україні без світла була б неможлива». За її словами, вона свідомо обрала такі умови життя, які дозволяють їй «щодня працювати і допомагати донатами своїй країні».

«І все ж таки, я розумію, що через стан речей в країні зараз, через особисті втрати кожного, я могла когось сильно образити чи пригнічити. Я хочу щиро вибачитися за це і запевнити, що публікація сторіс зі святкування несла у собі абсолютно протилежний, переможний настрій», – резюмувала Варакута.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter