Відома актриса потрапила у скандал, образивши українських жінок. ФОТО

18 Лютого 2024

Американська акторка Меган Фокс потрапила у гучний скандал через некоректне висловлювання у бік українських дівчат і жінок.

Як пише Час Дій, днями 37-річна акторка оприлюднила у своєму Instagram фото з вечірки, яка відбулася після фіналу Super Bowl. Користувачі звернули увагу на обличчя знаменитості та почали звинувачувати акторку у зловживанні ін’єкціями.

Меган Фокс не стала мовчати з цього приводу і прокоментувала звинувачення, згадавши при цьому українок:

«Божечки, люди, дивіться, як по-іншому я… зовсім не виглядаю. Виходить, то було лише затінене фото на телефон, на якому я схожа на надувну українську ляльку. Коли в реальності я виглядаю як одна з тих супердорогих силіконових справжніх сескляльок, які можна купити лише в Японії», – написала знаменитість.

Після такого «жарту» одна з підписниць зробила всесвітньовідомій акторці зауваження і наголосила, що це дуже грубе висловлювання у бік українок. Тоді знаменитість швидко почала виправдовувати свої слова:

«Я не це мала на увазі. Українські жінки гарячі, тож у моїй уяві надувні ляльки теж гарячі. Дайте дівчині пожартувати», – відповіла Меган Фокс.

Згодом думки коментарів розділилися. Одні стали на захист Меган Фокс і заявили, що вона ніяк не образила українських дівчат, а просто згадала про ляльок, виготовлених в Україні. Дехто сприйняв слова знаменитості як гіперсексуалізацію українок та почав звинувачувати акторку у ксенофобії.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter