У відомому шоу обговорювали волинянку, яка покинула трьох дітей заради особистого життя

12 Грудня 2016

В редакцію відомого українського ток-шоу «Один за всіх» звернулась 11-річна жителька села Кошів Луцького району Аміна Павлова з проханням повернути маму, яка лишила її та ще двох дітей на сестру і вирушила налагоджувати своє особисте життя. Саме таке бажання дівчинка написала у листі святому Миколаю.Від самого малечку Аміну, Дениса та Яну доглядала та виховувала сестра горе-матері Наталії Павлової Ольга. Жінка заради племінників, які вважають її мамою, пожертвувала особистим життям і навіть здоров’ям. Біологічна ж матір навіть не цікавилась життям своїх дітей, хоча зараз живе з новим чоловіком всього лише за годину їзди від них.

Окрім того, у маленької Яни серйозні проблеми із серцем, які потребують негайного лікування. Проте Наталю це не надто хвилює. Останній раз жінка бачила дітей рік тому на Різдво.«Вона гляділа Аміну до трьох з половиною років. Були моменти, коли втікала, в подружок своїх сиділа. Могла вийти надвір – і вже нема.
Коли три тижні дитина лежала в лікарні, то Наташа з нею була. Ми навідували, але коли приїжджали, то Наташа з друзями пили пиво і курили під лікарнею, а з Аміною чужі люди були», – розповідала про сестру Ольга Павлова.

Також, зі слів Ольги, був момент, коли Наталя навіть хотіла обміняти Аміну на пляшку горілки.Мама трьох дітей, яка теж приїхала на шоу, розповідала, щ охоче побачити дітей. Проте її громадянський чоловік, який не захотів вийти до присутніх у студії, затуляв обличчя руками та казав, що не зможе жити з дітьми Наталії. Коли жінці поставили умову вибрати діти чи чоловік, вона промовчала.

Зрештою, Ольга не дозволила сестрі побачитися з дітьми, адже не впевнена, що Наталія приїде до дітей, тож дарувати їм марні надії не захотіла.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter