У популярному медичному шоу заперечили феномен волинянина, який не спить 30 років

13 Травня 2017
Федір Нестерчук із Каменя-Каширського прославився тим, що вже майже 30 років не може заснути. Цей феномен намагалися пояснити українські та навіть японські медики, екстрасенси і психіатри, але ні допомогти, ні бодай встановити причину тривалого безсоння ніхто не зміг.

Сам чоловік розповідає, що спати перестав після того, як переніс нервову недугу. За роки безсоння Федір Нестерчук перечитав майже тисячу художніх книжок і вивчив напам’ять кілька поем.Нещодавно феноменальний волинянин зацікавив авторів популярного медичного телешоу «За живе», один із випусків якого був присвячений різноманітним методикам ефективного сну.

Журналісти проекту приїхали в гості до пана Федора й установили в його домі приховану камеру. Завдяки цьому вночі їм вдалося зафіксувати, що волинянин таки спить, хоча цей процес не займає у нього більше трьох годин.

«Виходить, слава людини, яка не спить, – це брехня?», - були приголомшені журналісти.Втім, пан Федір запевнив, що вони просто натрапили не на ту ніч.

«У мене таке буває, що навіть тиждень можу спати по 2-3 години, а потім знову не сплю зовсім», - переконував Федір.

Аби перевірити справжність феномену волинянина в рамках проекту привезли на обстеження до сомнолога Юрія Погорецького, який вже давно ним зацікавився.«Насправді він спить, але йому здається, ніби не спить. Все через те, що його сон поверхневий, відсутня глибока фаза, де виробляється гормон мелатонін. Зранку наш герой був розчарований, що не може претендувати на Книгу рекордів Гіннеса», – зазначив Юрій.

Сомнолог у студії шоу Софія Устьянцева розповіла, що проблема поверхового сну дуже поширена, а тому волинянина Федора Нестерчука не можна вважати феноменом.

«Як невдобно перед японцями…», – підсумував ведучий шоу, лікар Валерій Ославський.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter