У Луцьку шукали повій для іноземних інвесторів

31 Серпня 2018

30 серпня у луцькій спільноті «Теревені про Луцьк» користувач з нікнеймом Вадім Кирик розмістив допис. У пості йшлося про те, що користувач шукає контакти «дівчат» для інвесторів з Бельгії. Мовляв, бізнесмени приїдуть до Луцька у справах на виробництво, а ввечері розважатимуться, житимуть нібито в готелі «Україна». В коментарях чоловік написав, що він – менеджер із персоналу. Проте не уточнив, якого підприємства.В готелі «Україна» не чули нічого ні про бельгійських гостей, ні про чоловіка з іменем Вадим Кирик.

«Вперше чую про таке. Звісно, це обурливо. Така інформація негативно впливає на репутацію готелю. Ми таким не займаємося і Вам не радимо», – відповіли за телефоном, вказаним на сайті готелю.

В особистій переписці користувач з нікнеймом Вадім Кирик вказав, що з інвесторами треба зустрітися о 18 годині 1 вересня в центральній частині міста. Цікавили чоловіка і ескорт-послуги, і інтимні послуги.

Вадім Кирик хотів «зняти» одразу трьох дівчат. Проте, від послуг 17-річної повії відмовився.Коментарі до допису в спільноті «Теревені про Луцьк» були в більшості жартівливими.Оригінальний пост видалено менш ніж за годину після публікації.

***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter