У Луцьку активізувалися «пісюнкові злочинці». ФОТО

06 Лютого 2019

Луцька мама б'є на сполох: в обласному центрі під стінами школи розгулює ексгібіционіст, який чіпляється до маленьких дівчат.

Гнівний допис і фото збоченця у інтернет-спільноті «Теревені про Луцьк» розмістила Катерина Новак.

Чоловіка, який «демонструє» свій пеніс, сфотографували поблизу школи №9. Авторка допису просить допомогти впізнати негідника і покарати його.

У кометарі ІА «Волинь Post» лучанка пояснила, що сама у дитинстві потрапила у подібну ситуацію. За її словами, чоловіки з подібними відхиленнями не просто показують дітям свій член, а ще й «хапають за руки». Це пояснюється, на її думку, тим, що подібні збоченці не бояться дітей, а страх малечі приносить їм задоволення.

«До речі, коли я його фотографувала, йому взагалі не страшно було, його це заводило. Йому це дуже сподобалось», – зауважила вона.

За словами Катерини, «колег» ексгібіціоніста, якого вона сфотографувала, помітили на вулиці Стрілецькій і на проспекті Грушевського: вони підстерігають дітей по дорозі до або зі школи чи дитячого садка.


2

Читати ще

Коментарі

лучанка

<p>чому не визвали поліцію? у*од. Що це таке? Каліка на голову. Краще був би калікою на пеніс.</p>

оля

раз ногою дати, щоб відпав. Де мужики?

г

ахаха i маленька дiвчинка порадувала яка фоткала

просто

в даному випадку в хлопця просто не засунулась ширінка треба засунути разом з хазяйством а краще головою об стіну кажуть помагає.

До поліції

Я не захищаю цих хворих людей,але ж не треба на зло злом відповідати... Ними має займатися психіатр, а до нього направляти поліція. Досить проводити відкриті уроки з дітьми і розказувати,як ви їх захищаєте, треба це робити!

Мама

В 90 - ті роки я жила в Луцьку на вулиці Грушевського. Біля нашого гуртожитка таке часто можна було побачити.

Іван

Так звані недо журналісти, якби не фейсбук, що б ви робили?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter